www.startsiden.no www.sol.no www.dinside.no www.google.no  www.gulesider.no www.1881.no www.maps.google.no www.finn.no/kart Se også bil/merke-forhandler med egen intern karosseri / bilskade avd. Generell bilskade /verksted info sulland.no/verksted/bilskade    

                                                         BODØ / NORDLAND distrikt

                    BILSKADE-VERKSTED – karosseri – oppretting – lakkering m.m. – rustskade.

 BRØNNØY

Relakk Motor & Karosseri As, 8900 Brønnøysund T. 75 02 53 15

Høylandet Auto avd. Brønnøysund, Salhussletta 4, T. 75 00 95 00 www.hoylandet-auto.no

Sandnessjøen Verkstedssenter Øyvind Lambesv.17, 8800 Sandnessjøen T. 75 06 41 42

AutoZentrum Verksted As Novikv.115 a, 8800 Sandnessjøen T. 75 08 08 08

MOSJØEN

Frisco Bilskadesenter As Industriv.1, 8657 Mosjøen T. 75 17 29 33 www.frisco.no

MO i RANA

Helgeland Bilskade As Ranenget 5, 8626 Mo i Rana T. 975 18 000 www.h-bilskade.no

FAUSKE

Bilskadesenteret Fauske Bergverksv.9, 8201 Fauske T. 75 64 60 04 www.bilskade.no

Fauske Bil og Karosseri Follav.95, 8200 Fauske T. 75 64 57 67 www.fauskebilogkarosseri.no

Auto Lakkering As Flov.1, 8520 Ankernesstrand T. 76 95 73 66 www.autolakkering.no

BODØ

Imaas Bil, / bilskade-verksted, Jordbruksv.44, 8041 Bodø T. 75 54 44 60 

Toyota Nordvik Bodø Strormyrv.25, 8041 Bodø, / karosseri T. 75 52 91 16

Stormyra Karosseri As Olav V`gt.104, 8004 Bodø T. 75 50 91 66

Centrum Bil og Karosseri As Verkstedsv.6, 8008 Bodø T. 75 58 67 00 www.centrumbil.no

SVOLVÆR /Vågan

Spesial Lakkering As Verftsgt.50, 8300 Svolvær T. 76 07 20 22 www.spesiallakkering.no

HADSEL

Myre Karosseri og Bilpleie As Storgt. 53 8439 Myre T. 76 13 35 85 www.myrekarosseri.no

STOKMARKNES

Toyota Nordvik Måkev.2, 8450 Stokmarknes, karosseri T. 76 11 81 20

SORTLAND

Autoskade Vesterålen Strandgt.10, 8400 Sortland T. 76 11 21 60 www.biltrend.no/autoskade_v.html

Stig og Kais Karosseri As Verkstedsv8, 8400 Sortland T. 76 12 27 71

NARVIK

Bilskadesenteret Narvik As Fagernesv.138, 8514 Narvik T. 76 96 10 10

Willys Verksted Nedre Øra 7a,8514 Narvik T. 76 96 05 50 willysverksted.no

Autolakkering As Flov.1, 8520 Ankernesstrand T. 76 95 14 88 www.autolakkering.no

 

 

Stats