startsiden.no sol.no dinside.no  google.no  gulesider.no  1881.no io.no maps.google.no  finn.no    twitter.com   youtube.com facebook.no  dyreklinikk.no     petvett.no      pvdyresykehus.no   dyrelink.no    dyrehospital.com   Nettdyrlege nettdyrlegen.com

                                                  SMÅDYRKLINIKK / VETERINÆR – Oslo /Akershus

                                                      Dyreklinikk/ Dyrehospital – dyrlege /veterinær

Dyreklinikker – veterinær / dyrlege, fylker  ØstfoldBuskerud Vestfold  Telemark Aust-AgderVest-AgderRogaland Hordaland Sogn og FjordaneMøre og Romsdal – Sør-TrøndelagNord-trøndelag  – NordlandTroms – Finnmark Hedmark Oppland

Smådyr-klinikker / veterinær i Oslo –Asker / Bærum – Romerike – Follo

Veterinær / Smådyrklinikk i Oslo Nord 

Romsås Dyreklinikk, Romsås Senter, 0970 Oslo T. 22 10 08 58 www.romsasdyreklinikk.no

Groruddalen Dyreklinikk Stovner Senter 3, 0985 Oslo T. 22 78 84 84 www.groruddalen-dyreklinikk.no

Dyreklinikk / Oslo Vest

Storo Dyreklinikk Grefsenv.66, Oslo T. 22 22 39 29 www.storodyreklinikk.no

Nordberg Dyreklinikk Havnabakken 18B, 0874 Oslo T. 23 26 10 50 www.dyreklinikk.no/nordberg-dyreklinikk

Granbakken Dyreklinikk Sørkedalsv.856, 0759 Oslo T. 22 49 90 51 www.granbakken.no

Maridalsveien Smådyrklinikk Maridalsv.264, Oslo T. 22 23 06 70 maridalsveien-smadyr.no

Volvat Dyreklinikk Hoffsv.14, 0275 Oslo T. 22 13 29 00 www.volvatdyreklinikk.no

Dyrlegene på Lilleaker Mustadsv.12, 0283 Oslo Tb. 22 51 58 00 www.dyrlegene.net

Petvett Majorstuen Rosenborgg.8, 0356 Oslo T. 815 70 005 www.petvett.no/nb-NO/KLINIKKER/Majorstuen.aspx

Petvett Bygdøy Fredriksborgv.20B, 0286 Oslo t. 815 70 005 www.petvett.no/nb-NO/KLINIKKER/Bygdøy.aspx

Norges veterinærhøgskole Ullevålsvn.72, Oslo T. 22 96 45 00 www.veths.no/Tjenester/Klinikker

Petvett Dyresykehus Uelandsg. 85, 0462 Oslo T. 815 70 005 www.petvett.no/nb-NO/KLINIKKER/PV-Dyresykehus.aspx

Dyreklinikk Oslo Øst

Norstrand Dyreklinikk Herregårdv.1, 1168 Oslo T. 22 62 91 00 www.nordstrand-dyreklinikk.no

Petvett Ekeberg Ekebergv.175, 1177 Oslo T. 815 70 005 www.petvett.no/nb-NO/KLINIKKER/Ekeberg.aspx

Oppsal Veterinær-kontor, Oppsal senter, Håkon Tveters v.88, 0586 Oslo T. 46 68 34 51 www.oppsalvet.no

TAM Dyreklinikk Alna, Alna Senter, Strømsv.245, 0668 T. 92 29 71 83   www.tam-klinikk.no

Mosengs Dyreklinikk Smalvollv.30b, 0667 Oslo T. 23 05 11 20 www.mosengsdyreklinikk.no

Hjemmedyrlegen Hellerudsvingen 5, 0684 Oslo T. 950 71 012 www.hjemmedyrlegen.no

Dyreklinikk OSLO Sentrum / øst

Petvett Grunerløkka Sofinberggt.13, 0551 Oslo T.815 70 005 www.petvett.no/nb-NO/KLINIKKER/Grünerløkka.aspx

Gamlebyen Dyreklinikk St Halvards gt.23, Oslo T.24 04 50 10 www.gamlebyendyreklinikk.no

Evidensia Oslo Dyresykehus Ensjøv.14, 0655 Oslo T. 22 68 35 00 evidensia.no

Oslo Dyreklinikk Ensjøv.14, 0655 Oslo T. 22 88 35 00 www.oslodyreklinikk.no

Sinsen Dyreklinikk Hans Nilsen Haugesgt.50, 0481 Oslo T. 22 22 31 11 www.sinsendyreklinikk.no

Bjerke Dyrehospital, V / Berke travbane, Økern Torgv.52, 0586 Oslo T. 22 95 60 13 www.bjerkedyrehospital.no

Veterinær Frida Aksnes Ambulerende Smådyrpraksis Damv.18, 0587 Oslo T. 532 56 688 www.fridaaksnes.com

 

Veterinær / Dyreklinikker i Asker

Tam Dyreklinikk, Liertoppen, Drammensv.201, 3420 Lierskogen T. 32 85 20 85 tropehagen-zoo.no/default.aspx?pageId=187

Asker Kattehotell Hanevoldv.21, 1384 Asker T. 928 38 546 / 478 13 111 www.askerkattehotell.no

Asker Dyreklinikk Hvalstadv.41, 1395 Hvalstad T.66 84 86 10 www.askerdyreklinikk.no

O`ptimum Dyrehospital Semsv.51, Asker T. 66 75 20 10 www.optimumdyrehospital.no

Vets 4 pets, Heggedal, Voilenv.132, 1389 Heggedal T. 66 79 75 00 www.vets4pets.no

Vettre Dyreklinikk Slemmestadv.174, 1392 Vettre T. 66 79 66 66 / 41 40 17 73 www.vettredyreklinikk.no

Røyken Dyreklinikk Spikkestadv.98, 3440 Røyken T.31 28 05 55 roykendyreklinikk.no

Dyrlegen I Røyken Vaterlandsv.5, 3470 Slemmestad T. 31 28 04 60 www.800dyrlege.no

Dyrlege i Hurum  Mellomdammen 5,  3475 Sætre  T. 32 79 04 60  www.dyrlegenihurum.no

Vestkant Veterinæren Askerbrubakken 2a, 1383 Asker T. 466 66 689 www.vestkantveterinaren.no

Dyreklinikker i Bærum

PetVett Sandvika Dyreklinikk og butikk Industriv.2, 1337 Sandvika T. 815 70 005  petvett.no/nb-NO/KLINIKKER/Sandvika.aspx

Dyrenes Storsenter Industriv.2, 1337 Sandvika T. 400 12 800 www.dyrenesstorsenter.no

VeitriNærDeg, Hamagskogen, Hamag terasse 61, 1336 Sandvika T. 67 10 67 20 www.veterinaerdeg.no

Lommedalen Dyreklinikk Lommedals v. 312b, 1350 Lommedalen T. 67 56 18 56 www.lommedalendyreklinikk.no

Kolsås Dyrehospital Brynsv.98, 1352 Kolsås T. 67 18 06 00 www.dyrehospitalet.no

Bærum Dyreklinikk Solvikv.12, 1363 Høvik T. 02 819 www.bærumdyreklinikk.no

Fornebu Dyreklinikk Forneburingen 47, 1360 Fornebu T. 67 11 49 94 www.fornebu-dyreklinikk.no

Bekkestua Dyreklinikk Gamle Ringeriks v.61, 1357 Bekkestua T. 67 11 04 44 www.bekkestuadyreklinikk.no

Jar Dyreklinikk Gamle Drammens v.25, 1369 Stabekk T. 67 10 48 90 www.jardyreklinikk.no

Doktor Dyregod Grini Næringspark 1, 1361 Østerås T. 67 16 61 61 www.doktordyregod.no

 

Dyreklinikker i Romerike

Dyrlegevakta Romerike dyrlegevakta-romerike.no/Dyrlegevakta_Romerike.html

Nittedal Dyreklinikk Slattum terrasse 2, 1480 Slattum T. 67 07 85 54 www.nittedaldyreklinikk.no

Aktiv Dyreklinikk Nittedal Ånebyv.19, 1488 Hakadal T. 67 05 05 22 www.aktivet.no

Mo Dyreklinikk, Mo-senteret, Mathias Skytters v.2, 1482 Nittedal T. 67 07 56 00 www.modyreklinikk.no

Skedsmo Dyreklinikk Nedre Ris gård, Riisv.75, 2007 Kjeller T. 63 87 85 00 www.skedsmodyreklinikk.no

Enebakk Dyreklinikk PPrestegårdsv.11, Enebakk T. 63 92 79 11 www.dyreklinikk.no

Sørum og Fet Veterinær-kontor Øyav.16b, Fetsund T. 63 88 16 25 www.fetsundveterinar.no

Sørumsand Veterinærkontor Blakerv.11a, Sørumsand T. 63 82 48 22 www.sorumsanddyreklinikk.no

Nes Veterinærkontor Silov.42, 2150 Årnes T. 90 60 57 70

Din Dyrlege Preståsen 2, 1930 Aurskog T. 63 85 83 00

Bjørkelangen Dyreklinikk Nordre Blixrudv.1, Bjørkelangen Næringshage,1940 Bjørkelangen T. 63 85 55 58

Enebakk Dyreklinikk Prestegårdsv.11, 1912 Enebakk T. 64 92 79 11 www.dyrehjelp.no

Rælingen Veterinærkontor Dammensv.4, 2005 Rælingen T. 63 83 40 80

Smådyrakutten Lillestrøm Dyreklinikk Strømsv.163, 2010 Strømmen T. 63 80 15 80 www.smadyrakutten.no

Lørenskog Dyreklinikk Boecksgt.1, 1473 Lørenskog T. 67 91 69 91 www.lorenskog-dyreklinikk.no

Katteklinikken 10 Liv Solheimv.91 F, 1473 Lørenskog T. 67 91 69 81 www.10liv.no

Øvre Romerike

Gjerdrum Dyreklinikk Ask Sentrum, Senturmsgården, 2022 Gjerdrum T. 63 99 39 00 www.gjerdrumdyreklinikk.no

Din Veterinær As Kongsvingerv.6, 2040 Kløfta T. 63 93 64 00 www.dinvet.no

Jessheim Dyreklinikk Tyriv.21, 2050 Jessheim T. 63 97 18 25 / V. 820 90 000 www.jessheimdyreklinikk.no

Ullensaker Dyreklinikk Gamle Gardermov.1, 2067 Jessheim T. 66 69 69 69 www.ullensakerdyreklinikk.no

Jessheim Dyreklinikk avd. Maura Sandholt Næringsbygg, 2052 Maura T. 913 13 803 www.jessheimdyreklinikk.no

Nannestad Dyreklinikk Homledals v.2, 2030 Nannestad T. 63 99 39 00 www.nannestaddyreklinikk.no

Råholt Dyreklinikk, Torbjørn Knudsens vei, Råholt T. 63 96 41 00 www.eidsvolldyreklinikk.no

Eidsvoll Dyreklinikk, Botshaugtangen, 2080 Eidsvoll T. 63 96 22 22 www.eidsvolldyreklinikk.no

Årnes Veterinærklinikk Drognestoppen 2, 2150 Årnes T. 91 91 99 55 www.aarnesvet.no

Dyreklinikker i Follo

Kolbotn Dyreklinikk  Sønsterudv.26, 1412 Sofiemyr T. 66 80 86 69  www.kolbotndyreklinikk.no

Smådyrklinikken Langhus Senter, 1405 Langhus T. 64 86 26 00 www.smadyr.no

Nordby Dyreklinikk Kongev.124, 1407 Vinterbro T. 99 16 07 55

Enebakk Dyreklinikk Prestegårdsv.11, 1912 Enebakk T. 64 92 79 11 www.dyrehjelp.no

Holstad Veterinærkontor Åsv.200, 1400 Ski T. 64 94 00 40 www.follovet.no

Follo Dyreklinikk Åsenv.14, 1400 Ski T. 64 91 11 11 www.follodyreklinikk.no

Øvre Hebekk Veterinærkontor Skogv.33b, Ski T. 411 64 246 www.veterinarpahjemmebesok.no

Vestby Dyreklinikk Kirkev.12, 1540 Vestby T. 64 95 04 20 www.dyreklinikk.no/vestby-dyreklinikk

Nesodden Dyreklinikk Kapellv.117, 1450 Nesoddtangen T. 66 91 00 90 www.nesoddendyreklinikk.no

Ambulerende hesteveterinær Trine Fosser,1450 Nesoddtangen T. 991 60 755

Stats