startsiden.no sol.no dinside.no  google.no  gulesider.no 1881.no io.no finn.no/kart          youtube.com twitter.com facebook.no                                                                                                                                            

                                 FYLKE, KOMMUNER, NAV-KONTOR   TROMS

Norges postnumreFylkes-info Fylker, kart, innbygger-antall, størrelse /areal m.m.  norge.no   snl.no                                             http://no.wikipedia.org/wiki/Norges_postnumre    http://anetre.no/fylker-kommuner.htm   servicetorget.no 

Nav kontor Troms Kommuner nav.no/Lokalt/Troms/Kontakt+oss www.nav.no                 maps.google.no

Kommuner i Troms fylke –  tromsfylke.no

Troms kommuner, Nav oversikt nav.no/Lokalt/Troms/NAV+i+din+kommune/Kommuneoversikt

Tromsø Kommune www.tromso.kommune.no 

Balsfjord Kommune www.balsfjord.kommune.no

Bardu Kommune www.bardu.kommune.no

Dyrøy Kommune www.dyroy.kommune.no

Gratangen Kommune www.gratangen.kommune.no

Harstad Kommune www.harstad.kommune.no

Ibestad Kommune www.ibestad.kommune.no

Kåfjord Kommune www.kafjord.kommune.no

Karlsøy Kommune www.karlsoy.kommune.no

Kvæfjord kommune www.kvafjord.kommune.no   

Kvanangen kommune www.kvanangen.kommune.no

Lavangen Kommune www.lavangen.kommune.no  

Lenvik Kommune www.lenvik.kommune.no

Lyngen Kommune www.lyngen.kommune.no

Målselv Kommune www.malselv.kommune.no

Nordreisa Kommune www.nordreisa.kommune.no

Salangen Kommune www.salangen.kommune.no

Skånland Kommune www.skanland.kommune.no

Skjervøy Kommune www.skjervoy.kommune.no

Sørreisa Kommune www.sorreisa.kommune.no

 Storfjord Kommune www.storfjord.kommune.no  

Torsken Kommune www.torsken.kommune.no

 Tranøy Kommune www.tranoy.kommune.no

Stats