startsiden.no www.sol.no  www.google..no  www.1881.no  www.io.no www.gulesider.no   www.maps.google.no  www.finn.no/kart

                                                 CATRERING  / TAKE AWAY MAT

Landsdekkende «Take away» matguider –   takeawayoslo.no Norge  –  just-eat.no  –  peppes.no  / macdonalds.no 

 _______________________________________

Bestillingsmat/ Take a way- service – matlevering etc. i Oslo-bydeler – Asker / Bærum – Romerike – Follo

Lunsjmenyer for firmaer T.023 46 www.heltopplagt.no

Leveringsrestauranten Spice T. 22 33 33 33 www.spice.no

Pizza & Kina Expressen T. 22 22 22 22 www.pizzaogkinaexpressen.no

Pizza Baronen T. 05 212  www.baronen.no  Avdelinger Oslo;

Frysja Frysjav. 4 / Gamlebyen Schweigaards gt. 54 / Kaldbakken Kaldbakkvn. 34 B / Tøyen Borggt.7.

Hauketo Ljabruv.92 / Lilleaker Lilleakervn.39 A

Utenbys avd; Lørenskog Solheim vn. 48 /  Lillestrøm, Vold gt. 21

Dolly Dimple T.04 440 www.dolly.no          

Peppes Pizza T. 22 22 55 55, avdelinger www.peppes.no     

Flamenco Pizza T. 09 001 Avdelinger Oslo; www.flamencopizza.no

Bjerke/ Brobekk – Ekeberg – Tåsen – Sentrum / Fredensborg v.

Utenbys avd; Jar – Sandvika/ Løkketangen – Fjellhamar

Pizza Huset Paradis Ulleren allee 4 Oslo T. 22 68 68 68 www.paradispizza.no

Pizza Pancetta Briskeby Eilert Sundts g.13 A, 0259 Oslo Tlf. 24 11 82 44

Restaurant mat;      www.roomservice.no                          

AKERSHUS

Pizza Stua Alfheim 7, 1384 Asker T. 66 79 46 11 www.pizzastua.no         

Pizzaekspressen Vollenv.184,1389 Heggedal T. 66 98 90 00 www.pizzaekspressen.no                              

Pizzabakeren Kirkevn. 69 b, Haslum T. 67 82 94 00 Fred./Lørd. 13-23 / 22 www.pizzabakeren.no                                       

CATERING – SELSKAPSMAT / SAMMENKOMSTER / OVERTIDSMAT

1. Levering av mat / catering –  2. Selskapslokale/ leie med / uten matservering

OSLO 1. Levering av mat / catering

Gunnar Ruud Catering Norderhovg.7, Kampen 0654 Oslo Tlf. 23 30 25 00 www.gunnarruud.no

Solglimt Catering & Crew Maridalsv.129, Sagene 0461 Oslo Tlf.22 37 90 09 www.solglimt.no

Strøm-Larsen Vogtsg. 53,Torshov 0477 Oslo Tlf. 22 09 31 80 www.strom-larsen.no

Matspecialen Ole Deviksv. 26, 0666 Oslo Tlf. 23 03 95 00 www.matspecialen.no

Muratti Cathering Prof. Birkelandsv.32 A, 081 Oslo www.muratticatering.no  

Baker Hansen Grensen Oslo Tlf. 22 42 78 83 www.bakerhansen.no 

Butlern Catering Henrik Ipsens g.90, 0255 Oslo Tlf. 22 54 71 75 www.butlern.no

Bolteløkka Catering Ltd Bolteløkka alle 10, 0454 Oslo Tlf. 22 69 39 39

Cafe Eno Strømsv. 1, 0657 Oslo Tlf. 22 19 71 75

Cederquist Selskapsmat Heyerdahls v. 3B, 0777 Oslo Tlf. 22 92 12 76

Delicatessen Catering Søndre g. 8, Grunerløkka 0550 Oslo Tlf. 22 71 82 84 www.delicatessen.no

Dileks Kafe og Catering Hedemarksg. 29, Kampen 0658 Oslo Tlf. 22 19 53 42 www.dileks.no

Ekeberg Selskapsmat Kongsv. 30, 0193 Oslo Tlf. 22 68 45 00

Ekeberg Cafe og Catering Ekebergv.101, 1178 Oslo Tlf. 22 67 27 44

Elvebredden Catering As Myrerskogv. Oslo Tlf. 22 67 91 80

Enzo cateringservice Tordenskiolds g. 12, 0160 Oslo Tlf. 22 33 22 90 www.enzocatering.no

Gastro Catering Østensjøv. 79, Bryn 0667 Oslo tlf. 22 27 10 20 www.gastrocatering.no  

Gourmet Catering Middeltuns g.28, 0368 Oslo Tlf. 934 44 294 www.gourmetcatering.no

I Godt Selskap Jegerv. 4, 0777 Oslo Tlf. 22 70 34 00 www.igodtselskap.no

Kjell Tores Mat Munkedamsv. 71, 0270 Oslo Tlf. 916 01 784 www.kjelltoresmat.no

Knoll og Tott As Sognsvannsv.21, 0320 Oslo Tlf. 23 26 42 00 www.knollogtott.no

Mat og Personalpartner As Nordre Dals v.2, Tlf. 22 45 50 75

Norway Catering As Stasjonsv. 24, 0773 Oslo Tlf. 951 65 065 www.norwaycatering.no

Nye Mor Ingers Mathus Enebakkv. 158, 0680 Oslo Tlf. 22 67 64 90

Royal Catering Gårdsv. 6, Kalbakken 0952 Oslo Tlf. 22 16 16 65 www.royalcatering.no 

Rehabil As Østre Aker v. 206 F, Kalbakken Tlf. 22 82 10 30 www.rehabil.no/catering

Rent A Tent Partyservice As Fredriksborgv. 20 B, 0286 oslo Tlf. 23 28 38 40 www.rentatent.no 

Service 4 you Enebakkv. 21 B, O680 Oslo Tlf. 22 29 45 30

Smakfullt AS Nordstranv. 32, 1163 Oslo Tlf. 22 28 76 00

Tåsen & Grefsen Selskapmat Strømborg v. 2, 0287 Oslo Tlf. 22 65 20 89 www.tgsmat.no  

Vann i Munn As Stockfletsg. 36, 0461 Oslo Tlf. 22 35 51 15 / 976 98 054 www.vannimunn.no

2. OSLO – SELSKAPSLOKALER / LEIE, med / uten matservering

Bydeler;  Stovner, Grorud, Bjerke, Alna, Østensjø.

Grorud Samfunnshus Gårdsv. 6, Kalbakken Tlf. 22 25 16 55

Tonsenhagen Velhus Selbyggerv.102 B, Oslo Tlf. 22 65 81 69 www.tosenhagenvelhus.no

Hotell Linne Linderud, Statsråd Mathiesens v.12, 0598 Oslo Tlf. 23 17 00 00

Matspecialen Ole Deviksv. 26, 0666 Oslo Tlf. 23 03 95 00 www.matspesialen.no

Harald Huysman Karting Smalvoll v. 34 0667 Oslo Tlf. 23 05 13 00

Godlia Velhus As Damfaret 25, Oslo Tlf. 905 60 487

Østmarkseteren Restaurant og Selskapslokaler Østmark v.140, 0687 Oslo Tlf. 22 26 12 37 www.østmarkseteren.no 

Oppsal Samfunnshus vetlandsv. 99/101, 0685 Oslo Tlf. 23 12 65 40

Bøler Samfunnshus Bølerlia 3 B, Oslo Tlf. 22 26 2176

Nordstrand / S. Nordstrand

Bekkelagshøgda Sammfunnshus Kongsv. 50, 1177 Oslo Tlf. 22 28 92 43

Nedre Bekkelaget Sammfunnshus Heimlibakken 11, 0198 Oslo Tlf. 994 59 489

Bjørndal Grendehus Meklenborgåsen114 Tlf. 907 01 906

Gamle Oslo

Cafeteatret Holleenderg. 8, 0190 Oslo Tlf. 22 17 50 10 / 948 65 842  www.cafeteatret.no

Oslo Spiseforretning As Oslog.15, 0192 Oslo Tlf. 22 62 62 10

Ekebergrestauranten As Kongsv. 165, 0193 Oslo Tlf. 23 24 23 00 www.ekebergrestauranten.no

Ekeberg Selskapsmat As Kongsv. 30, 0193 oslo Tlf. 22 68 45 00

Grunerløkka,

Rodeløkken Kafe Wedelsv. 1, 0287 Oslo Tlf. 22 43 72 28

Fabrikken Grunerløkka Malmøg. 2, Oslo Tlf. 22 80 59 00 www.fabrikken.no

Brasserier 45 Toftesg.19 B, /Ringnes Park Tlf.22 71 88 88 www.brasserie45.no

Stratos Selskapslokale As Youngstorget 2 B, 0181 Oslo Tlf. 22 33 13 44 www.stratos.as

St, Hanshaugen, Bislett

Akersberget Maridalsv. 22, 0175 oslo Tlf. 22 42 71 13

Cafe Europa as St Olavs g. 31, 0166 Oslo Tlf. 22 20 18 95 www.cafe-europa.no

Klosteret Restaurant Fredenborgsv. 13, 0177 Oslo Tlf. 23 35 49 00 www.klosteret.no

Sagene, Torshov

Månefisken Sagv. 23 A, 0459 Oslo Tlf. 22 35 60 22

Wallmans Salonger Mølleparken 6,0459 Oslo Tlf. 23 22 65 90

Frogner, Majorstua

Amici selskapslokaler & Conzenzo Brasserie Henrik Ipsens g. 90, 0255 Oslo Tlf. 22 54 71 71

Villa Krusesgate Selskapslokaler Kruses g. 6, 0263 Oslo Tlf. 920 67 141

Kafe Oslo Wergelandv. 29, 0165 Oslo Tlf. 21 54 85 71

Ingenørenes Hus Møtesenter Kromprinsens g. 17, 0251 Oslo Tlf. 22 94 76 76

Kjell Tores Mat Munkedamsv.71, 0270 Oslo Tlf. 916 01 784

Rent A Tent Partyservice As Fredriksborgv. 20 B, 0286 Oslo Tlf. 23 28 38 40 www.rentatent.no

Rodeløkken Kafe Wendells v.1, 0287 Oslo Tlf. 22 43 72 28

Roklubben på Bygdøy Huk Aveny “ B, 0287 Oslo Tlf. 992 49 260

Village Tandoori As Bygdøy alle 65, 0265 Oslo Tlf. 22 56 10 25

Clarion Hotell Gabelshus Gabels g. 16, 0272 Oslo Tlf. 23 27 65 00

Lofoten Fiskerestaurant Stranden 75, 0250 Oslo Tlf. 22 83 08 08

Norsk Folkemuseums Gjestestuer Strømsborgv. 2, 0287 Oslo Tlf.488 91 603

Nordre Aker

Grefsenkollen Restaurant Grefsenkollv. 100, 0490 Oslo Tlf. 22 75 70 60 www.grefsenkollen.no

Kjelsås Folkets Hus Myrerv. 40, 0494 oslo Tlf. 22 22 80 76

Linderudkollen Sposrtstue Solemskogen 0496 Oslo Tlf. 22 22 84 55 / 917 53 371

Lofthusbadstua As Friggs v. 2, 0588 Oslo Tlf. 22 22 49 48 www.lofthusbadstua.no

Nydalen samfunnshus Gjerdrums v.1, 0484 Oslo Tlf. 930 43 278

Sander Gård Grevev. 51, 0891 Oslo tlf. 22 23 01 97

Hauger Gård Maridalenmaridalsv.539, 0890 Oslo Tlf.951 81 830 www.haugergaard.no

Sørbråten gård i Maridalen Maridalsv.551, 0890 oslo Tlf. 22 23 22 21

Vestre Aker

Frogneseteren Holmenkollv. 200, 0791 Oslo Tlf. 22 92 40 40 www.frognerseteren.no

Holmenkollen Park Hotell Rica Kongev.26, 0712 Oslo Tlf.22 92 20 00

I Godt Selskap Jegerv. 4, 0777 Oslo Tlf. 22 70 34 00 www.igodtselskap.no

Norway Catering As Stasjonsv. 24, 0773 Oslo Tlf. 951 65 065 www.norwaycatering.no

Risvollen Cederquist Selskapsmat Heyerdahls.v. 3 B, 0777 Oslo Tlf. 22 92 12 76

Solstua Møte & Selskapslokale Thorl. Haugs v.14, 0791 Oslo Tlf. 22 14 10 43 www.solstua.oslo.no

Samfunnshus Vest Austliv. 4, 0751 Oslo Tlf. 22 73 15 93 www.samfunnshusvest.no

Vinderen Konferansesenter Forskningsv. 2A, 0319 Oslo Tlf. 21 09 67 20

Voksenåsen As Ullv.4, 0791 Oslo Tlf. 22 81 15 00

Ullern

Frognerkilen Selskapsmat As Gabels g. 4 A, 0272 oslo Tlf. 22 55 66 75

Kaktus Mat & Vinhus Lilleakerv. 23, Oslo (vis-a-vis CC Vest) Tlf. 22 50 15 71 www.kaktusmat.no

Konventgalleriet Konventv.12 B, 0377 Oslo Tlf.414 52 302 www.konventgalleriet.no

Kustos As Båtcarther/cruice Drammensv. 208, 0277 Oslo Tlf. 911 59 119 www.kustos.no

Østerdal Viltforedling, Rena Tlf. 62 44 31 30 www.viltforedling.no

                     ASKER / BÆRUM Catering / Selskapsmat / lokaler

ASKER

Skogstad Catering Skjellestadjordet 33, 1389 Heggedal Tlf. 997 13 617 www.skogstadcatering.no

Heggedal Hovedgård Heggedalsbakken 23,Tlf. 66 79 78 77 www.heggedalhovedgaard.no

Mester Mat Catering Drammens v. 896, 1383 Asker Tlf. 66 78 29 29 www.mestermat.com

Asker Kroen Selskapsmat Asker v. 48, 1384 Asker Tlf. 66 78 15 03 www.askerkroen.no

Festus As Røyken v. 142, 1386 asker Tlf. 66 90 41 07 www.festus.no

Sem Gjestegård Semsv.164/ 166, 1384 Asker Tlf. 66 76 54 00 www.semgjestegard.no

Annes Catering Rortunet Kjøpesenter 3470 Slemmestad Tlf. 31 28 05 29 www.annescatering.no

Excellent Catering Vakåsv. 9, 1395 Hvalstad Tlf. 909 37 961 www.excellentcatering.no

Asker & Bærum Selskapsmat Nesbruv. 19, 1396 Billingstad Tlf. 66 84 64 57

N B Catering og Selskapsservice, 1377 Billingstad Tlf. 66 85 96 00 www.nbcatering.no

Marts & Martin Slemmestadv. 434, 1390 Vollen Tlf. 66 76 02 00 www.matsogmartin.com 

Foodoccasion Brov. 85, 1397 Nesøya Tlf. 66 98 11 40 www.foodoccasion.no

BÆRUM

Annerledes Brød & Cirkus Skogv. 66, 1369 Stabekk Tlf. 800 40 003  www.annerledes.no

Baker Hansen Rådmann Halmrasts v. 18. 1337 Sandvika tlf. 67 54 62 87 www.bakerhansen.no

Bekkestuene Cafe&Brasserie Bærumsv.212 A,1357 Bekkestua Tlf.67 11 49 69 www.bekkestuene.no

Emma Kafe Emma hjorts v. 66, 1304 Sandvika Tlf. 67 13 30 69

Marina Catering Jomar v. 43, 1340 Skui Tlf. 67 13 78 94

Nobel Catering Eiks v. 110, 1361 Østerås Tlf. 67 16 65 00 www.nobelcatering.no

Slottet Selskapslokaler Ringstadbekkv. 105,356 Bekkestua Tlf. 800 40 003 www.annerledes.no

Stabekk Catering Nordraaks v. 15 B, 1369 Stabekk Tlf. 943 79 923 www.stabekkcatering.no 

Dønn-ærlig, Catering Strandv.2, 1392 Vettre T. 40 100 200 www.dønn-ærlig.no 

Strand Restaurant Strandalleen 48,!368 Stabekk Tlf. 67 10 13 00  www.strandrestaurant.no

Stallkroen Volls v. 132, 1358 Jar Tlf. 67 16 67 16 www.stallkroen.no

Kaktus Mat & Vinhus Lilleaker v. 23, (vis-avis CC Vest) Tlf. 22 50 15 71 www.kaktusmat.no

Skytterkollen Dælimosen 55, 1359 Eiksmarka Tlf. 67 87 08 00 www.skytterkollen.no

Flavours Nord v. 39, 1359 Eiksmarka Tlf. 67 15 50 10 www.flavours.no     

 
ROMERIKE  Nedre 

Askepott Catering Kvernstuv. 5, 1482 Nittedal Tlf. 67 05 10 00 www.askepottcatering.no

Rotnes Bruk Selskapslokaler Stasjons v. 1, 1482 Nittedal Tlf. 997 42 000 www.rotnesbruk.no

Mortens Kro Riksvei 22, 1481 Hagan Tlf. 67 06 77 90 www.mortenskro.no 

Bordets Gleder As Prost Stabelsv.10, 2019 Skedsmokorset Tlf. 63 84 41 70 www.bordetsgleder.no

Hotell Olavsgaard Hvamstubben 11, 2013 Skjetten Tlf. 63 84 77 00 www.olavsgaard.no 

Hellerud Møte og Selskapslokaler Hellerud Gård, Skjetten Tlf. 63 84 79 93 www.hellerudgaard.no

Rosenberg Spiseforretning Gamle Fet v. 13, 1900 Fetsund Tlf. 63 88 11 08

Teien Mathus Teien 2009 Nordby, Rælengen Tlf. 63 83 23 03 / 915 31 120

Service mat Norge As Depot g. 22, 2000 Lillestrøm Tlf. 67 20 07 00 www.servicemat.no

Fagerborg Hotell Storgt. 37, 2000 Lillestrøm Tlf. 64 84 74 00

Lillestrøm Danse loft Nes g. 2, 2004 Lillestrøm Tlf. 63 80 00 24 

Doktor gården kirke g. 2, 2000 Lillestrøm Tlf. 994 39 933

Samson Bakeri og Catering Støperi v. 5, 2010 Strømmen Tlf. 22 54 23 60

Lørenskog Catering Skårersletta 18,1473 Lørenskog Tlf. 63 97 75 67 www.lorenskogcatering.no

Folkets Hus Lørenskog As Ole Lians v. 4, 1472 Fjellhamar Tlf. 922 74 244 www.folketshus.no

Samson Bakeri og Catering Gamle v. 88, 1476 Rasta Tlf. 22 54 23 60

 

Øvre  Romerike

Smia Kafe & Catering Ask, 2022 Gjerdrum Tlf. 63 99 11 99

Raumergården Hotell Ask, 2022 Gjerdrum Tlf. 63 93 80 00 www.raumergarden.no

Meierigaarden Kro Og Selskapslokaler, 10123 Sørum Tlf. 63 82 42 16

Frogner Grendehus Trondheims v. 350, 2016 Frogner Tlf. 976 89 260 www.frogneril.no

Kokkens Catering Bakke Søndre 18, 2040 Kløfta Tlf. 63 98 20 50 / 952 93 603

Evas Catering As Godtaas alleen 6. 2050 Jessheim Tlf. 63 97 12 20 www.evas-catering.no 

OrbitArena As Trondheims v. 116, 2050 Jessheim Tlf. 63 94 11 00 www.orbitarena.no

Vikingegarden Maurenda As Engelstad, 2030 Nannestad Tlf. 900 97 761 www.vikingegarden.no

Romerike Catering As Folkeparken 4, 2072 Dal Tlf. 63 95 39 00 www.romerikecatering.no

Evas Catering Fjellbo, 2170 Fenstad Tlf. 957 27 125 www.evascatering.no

Lunsjbaren As Kirkev.3 2150 Årnes Tlf. 63 91 06 30 www.lunsjbaren.no

Ess Suport services As Edvard Greigs vei, 2060 Gardermoen Tlf. 63 92 91 10

Mix Auli Grill & Catering Aulisenteret, 1929 Auli tlf. 63 90 66 30 www.mixgrill.no

 
FOLLO

Grevestua Mat og vinhus Kongev.200, 1475 Oppegård Tlf. 66 99 12 10

Kolbotn Selskapsmat & Catering Solbråtan v. 4,1410 Kolbotn Tlf. 414 19 396 www.kolbencatering.no

Lunsj & Catering Kolbotn Konge v. 49, 1412 Sofiemyr Tlf. 66 99 20 20

Smedsrud Grendehus Smedruds veien, 1405 Langhus Tlf. 994 11 905

J & P Gourmet Catering Oppsand v. 3, 1400 Ski Tlf. 928 31 205

MatHilde Enkjølv. 2, 100 Ski Tlf. 958 97 159 www.mathilde.no

Meny Ski Eikeliv.1, 1400 ski Tlf. 64 91 14 20

Odd Fellow`s Selskapslokaler & Catering Idretts v. 28,1400 Ski Tlf.64 87 26 20 www.oddfellows-ski.no

Studentsamskibnaden i Ås, catering og selskapslokaler tlf. 64 96 63 21 www.sias.no

Spar Esset Mat Nesodd v. 225, 1455 Nordre Frogn Tlf. 64 93 92 77 / 950 38 933 www.spar-esset.no

Spiskammerset Selskapsmat Mostubben 2,1454 Fagerstrand Tlf.66 91 60 15 www.spiskammerset.no

Stats