vegvesen.no toll.no  sol.no dinside.no google.no 1881.no io.no gulesider.no bilbase.no maps.google.no youtube.com twitter.com facebook.no 

                       BILER TIL SALGS I TRONDHEIM  / TRØNDELAG – nord og sør distrikter

Bruktbil-forhandlere                                                                                                                                                                              trondheimbilsenter.no   jensenbil.no  bilmax.no   rorabil.no  ladebil.no  sannanbil.no  /autosenteret.com  namsenauto.no  adserobil.no

                                                 BILMERKER / FORHANDLER – OVERSIKT

Kjøp ny bil, brukt bil, innbytte, reg. forsikring. EU kontroll, service-rep, deler / utstyr m. m.

                                        AUDI                                         VW                                                SKODA

TROMDHEIM          www.audi.no                          www.volkswagen.no                          www.skoda-auto.no

Møller Bil Trondheim Ingvald Ystgaardv.19-21, 7047 Trondheim T.24 03 17 00 www.mollerbil.no/trondheim

VERDAL

Madsen Bil AS Hamnev.1, 7650 Verdal T. 41 55 30 00 www.madsen-bil.no

STJØRDAL

Møller Bil Stjørdal Havneg. 11, 7500 Stjørdal T. 74 82 97 30 www.mollerbil.no/stjordal

ORKANGER

Orkdal Bil AS Tiltaksv.  7300 Orkanger T. 72 47 11 00 www.orkdalbil.no

NAMSOS

Bilsenteret Namsos AS Sivav. 7820 Spillum T. 74 22 66 50  www.bilsenteret-namsos.no

Motorpartner Namsos 7820 Spillum T. 74 22 66 80  www.motorpartner.no

———————————————————————————————————————————-

 

ALFA ROMEO                 FIAT                         SUZUKI                                   ISUZU

www.alfaromeo.no                         www.fiat.no                      www.suzuki.no                                         www.iszu.no

TRONDHEIM

Bil Max Tromdheim AS Vestre Røsten 71, 7072 Heimdal T. 72 88 20 05 www.bilmax.no

Strindheim Bil AS Lade Alle 67A, 7041 Trondheim T. 73 91 39 88 www.strindheimbil.no

STJØRDAL

Kristoffersen Bil AS Martin Moesg. 10,7500 Stjørdal T. 74 82 24 22 www.kristoffersenbil.no

STEINKJER

Bragstad Bil Molov.6, Steinkjer T. 74 16 28 88  www.bragstadbil.no

Visborg Auto Steinkjer AS Sjøfartsg.15, 7725 Steinkjer T. 74 16 03 00 www.visborg.no

NAMSOS

Peter Brauten  Akslav.1, 7820 Spillum T. 74 21 44 00  www.brauten.no

STJØRDAL

Kristoffersen Bil AS Martin Moesg.10, 7500 Stjørdal T. 74 82 24 22  www.kristoffersenbil.no

VERDAL

Visborg Auto AS Venusv.10, 7650 Verdal T. 74 04 65 00  www.bilhusetverdal.no  www.visborg.no

ORKANGER

Bjørnstad Bil AS Bårdshaug Vest, 7300 Orkanger T. 72 46 69 90 www.bjornstadbil.no

GRONG

Grong Bilservice AS 7870 Grong T. 74 33 01 00 www.grongbilservice.no

OPPDAL

Prøven Bil Oppdal AS Vikav.2, 7340 Oppdal, 72 40 04 20 www.proven.no

LØKKEN VERK

Svinsås Auto AS, 7332 Løkken Verk T. 72 49 71 00 www.svinsasauto.no

RØRVIK

Høylandet Auto Rørvik 7900 Rørvik T. 74 39 00 66 www.hoylandet-auto.no

SUNNDALSØRA

Tørset Bil Langslåg.1, 6600 Sunndalsøra T. 71 69 97 60 www.torset.no

 —————————————————————————————————————————

                                               

                                                               BMW

TRONDHEIM                                                          www.bmw.no

Strandveien Auto AS Tunga, T 73 87 50 00 www.strandveienauto.no

VERDAL

Bilhuset Visborg AS Venusv.10, 7650 Verdal T. 74 04 65 10 www.bilhusetverdal.no

 ————————————————————————————————————————–                   

                                       

                                                           CITROEN 

TRONDHEIM                                                         www.citroen.no

Bilhuset Midtbyn AS Kjøpmannsg. 41, 7011 Trondheim T.73 80 77 50 www.bilhuset-trondheim.no/bilhuset.htm

Din Bil AS Bratsbergv. 11-13, 7037 Trondheim T. 73 82 42 00 www.dinbil.no

STEINKJER

Bragerstad Bil AS Molov. 6, 7725 Steinkjer T. 74 16 28 88 www.bragerstadbil.no

 ———————————————————————————————————————————-

 

                                                                FORD      

TRONDHEIM                                                               www.ford.no

Kverneland Bil Trondheim AS Stjørdalsv. 1C, 7041 Trondheim, Sluppen T. 73 53 83 00 www.kvernelandbil.no

HEIMDAL

Melhus Bil AS Kvenildmyra 3, 7072 Heimdal T. 72 85 60 50 www.melhusbil.no

STEINKJER

Kverneland Bil Steinkjer Bomv.7, 7725 Steinkjer T. 74 17 06 00 www.kvernelandbil.no

NAMSOS

Otto Moe AS Sandg.1, 7800 Namsos T. 74 21 76 76  www.ottomoe.no

ORKANGER

Autopark Orkanger AS Tiltaksveien, Bårdshaug Vest, 7301 Orkanger T.72 48 36 00 www.autoparkorkanger.no

GRONG

Otto Moe AS avd.Grong, Mediå 7870 Grong T. 74 31 29 90 www.ottomoe.no

RØRVIK

Otto Moe Rørvik AS Betsy Bergsg.2 A, 7900 Rørvik T. 74 36 18 88 www.ottomoe.no

 ———————————————————————————————————————————–

                                             

                                                                  HONDA

TRONDHEIM                                                                 www.honda.no

Bilcentrum AS Leangen Alle 2, 7074 Trondheim T. 73 82 97 00 www.bilcentrum.no

STEINKJER

Autofire AS bomv. 8, 7725 Steinkjer T. 74 13 79 80 www.autofire.no

 ———————————————————————————————————————————–

                                     

                                            MAZDA                                              HUYNDAI

TRONDHEIM                                   www.mazda.no                                                     www.hyundai.no

Okkenhaug Bil AS Paul Fjermstadv. 26, 7052 Trondheim T. 73 80 40 00 www.okkenhaug.no

Strandveien Auto AS Tungesletta 16, 7047 Trondheim T. 73 87 50 00 www.strandveienauto.no

STORÅS

Syrstadeng Bil A Lykkjv. 57, 7334 Storås T. 72 49 50 00 www.syrstadengbil.no

STJØRDAL

Krogstad Bil AS Tegl g. 4, 7500 Stjørdal T. 74 82 10 90 www.krogstadbil.no

VERDAL

Veimo & Molde Ettf. AS Vinne, 7651 Verdal T. 74 04 49 00 www.veimo-molde.no

STEINKJER

Steinkjer Autoco AS Verksv.2, 7725 Steinkjer T. 74 16 68 80 www.steinkjerautoco.no

NAMSOS

Otto Moe Sandg.1, 7800 Namsos T. 74 21 76 76  www.ottomoe.no

MotorPartner Namsos Navarv.5a, 7820 Spillum T. 74 22 66 80  www.motorpartner.no

————————————————————————————————————————————-

 

                                                                 MITSUBISHI

TRONDHEIM                                                                www.mitsubishi.no

Bilcentrum AS Leangen alle 6, 7044 Trondheim T.73 82 97 00 www.bilcentrum.no

LEIRA

Leira Bil AS Rådhusv.20, 7100 Rissa T. 73 85 90 80 www.leirabil.no

LØKKEN VERK

Svinsås Auto Melhus AS 7224 Melhus, Løkken Verk T. 72 49 71 00 www.svinsas-auto.no

STØREN

Støren Bilsenter  7290 Støren Midtre Gauldal T. 72 93 11 12  www.storenbilsenter.no

NAMSOS

Høylandet Auto AS Industriv. 4, 7820 Spillum T. 74 21 78 20 www.hoylandet-auto.no

STEINKJER

Auto Fire AS Bomv. 8A, 7725 Steinkjer T. 74 13 79 80 www.autofire.no

 ———————————————————————————————————————————-

                                          

                                                                       NISSAN

TRONDHEIM                                                                         www.nissan.no

Witro Bil AS Hornebergv. 2, 7438 Trondheim T. 73 83 20 00 www.witro.no

ORKANGER

Bjørnstad Bil AS Bårdshaug Vest 7300 Orkanger T. 72 46 69 90 www.bjornstadbil.no

STJØRDAL

Trio Bilsenter Stjørdal Tegl.v 1, 7500 Stjørdal T. 74 84 01 80 www.triobilsenter.no

Witro Bil AS Sutterøe industriområde, 7500 Stjørdal T. 74 84 01 80 www.witro.no

STEINKJER

Steinkjer Bil AS Fjordg. 9, 7725 Steinkjer T. 74 17 08 50 www.steinkjerbil.no

NAMSOS

Høylandet Auto Industriv.4, 7820 Spillum T. 74 21 78 20  www.hoylandet-auto.no

 ———————————————————————————————————————————

                                                 

                                                                           OPEL  

TRONDHEIM                                                                            www.opel.no

AS Maskinagentur Vestre Rosten 3, 7489 Trondheim T. 72 89 72 89 www.maskinagentur.no

STJØRDAL

Trio Bilsenter Stjørdal, Sutterø, Teglv. 1, 7501 Stjørdal T. 74 84 01 80 www.triobilsenter.no

VERDAL

Visborg Auto AS-Verdal Venusv.10, 7650 Verdal T. 74 04 65 00 www.visborg.no

STEINKJER

Visborg Auto AS-Steinkjer Sjøfartsg.15, 7714 Steinkjer T.74 16 03 00 www.visborg.no

NAMSOS

Per Brauten, Namsos, Aukslav. 1, 7820 Spillum T. 74 21 44 00 www.brauten.no

Per Brauten,  Bergsmo, 7078 Grong T. 40 03 32 80 www.brauten.no

LØKKEN VERK

O.M. Grefstad AS Løkkenv. 175, 7332 Løkken Verk T. 72 49 72 00 www.omgrefstad.no

ØRSTAD

Bil & Gummiservice 6150 Ørstad T. 700 47 800 www.bilgummi.no

————————————————————————————————————————————–

                   PEUGEOT                      MERCEDES BENZ                                KIA   

www.peugeot.no                  www.mercedes-benz.no                              www.kia.no

TROMDHEIM 

Prøven Bil AS Bjørndalen 1-3, 7492 Trondheim T. 73 80 42 60 www.proven.no

Motor-Trade AS Surlandav. 2, 7032 Trondheim T. 73 82 01 00 www.motor-trade.no

KIA – Daihatsu Trondheim Bratsbergv.11, 7434 Trondheim T. 73 82 41 20  www.kdtrondheim.no

LEIRA

Leira Bil AS Rådhusv. 20, 7100 Rissa T. 73 85 90 80 www.leirabil.no

OPPDAL

Prøven BIL AS Vikav. 2, 7340 Oppdal T. 72 40 04 20 www.proven.no

ORKANGER

Prøven Bil AS Tiltaksv. 7300 Orkanger T. 72 48 40 00 www.proven.no

VERDAL

Prøven Bil AS Verdal  Hamnev. 7650 Verdal T. 74 04 90 00 www.proven.no

Motor-Trade, Verdal Russerv.2, 7650 Verdal T. 74 07 52 50 www.motor-trade.no

——————————————————————————————————————————–

 

                                                                RENAULT

TRONDHEIM                                                               www.renault.no

Bilcentum AS Leangen alle 6, 7044 Trondheim T. 73 82 97 00 www.bilcentrum.no

Kverneland Bil Trondheim Stjørdalsv. 10, 7488 Trondheim T. 73 99 25 00 www.kvernelandbil.no

STEINKJER

Kverneland Bil Steinkjer Bomv. 7, 7725 Steinkjer T. 74 17 06 00 www.kverneland.no

 ——————————————————————————————————————————-

                                                                    SAAB

TRONDHEIM                                                                 www.saab.no

Din Bil AS Sluppen, 7434 Trondheim T. 73 82 42 00 www.dinbil.no

VERDAL

Bilhuset Visborg AS 7651 Verdal T. 74 04 65 10 www.bilhusetvisborg.no

———————————————————————————————————————————-

 

                                                                   SUBARU

TRONDHEIM                                                                  www.subaru.no

Okkenhaug Bil AS Paul Fjermstadv. 26, 7052 Trondheim T. 73 80 40 50 www.okkenhaug.no

LØKKEN VERK

O.M: Grefstad AS Løkkenv. 175, 7332 Løkken Verk T. 72 49 72 00 www.omgrefstad.no

VERDAL

Bilhuset Visborg AS Venusv.10, 7650 Verdal T. 74 04 65 00 www.bilhusetverdal.no

GRONG

Grong Bilservice AS Mediå, 7870 Grong T. 74 33 01 00 www.grongbilservice.no                    

 ———————————————————————————————————————————–                             

                                           

                                                                      TOYOTA

TRONDHEIM                                                                       www.toyota.no

Toyota Trondheim Leangen Alle 4, 7044 Trondheim T. 98 29 49 o0 www.hell-bil.no

STJØRDAL

Toyota Stjørdal Industriv. 9, 7500 Stjørdal T. 98 29 49 60  www.toyotastjordal.no

STEINKJER

Holbergs Auto AS Asphaugen, 7724 Steinkjer T. 74 17 09 00  www.holbergsauto.no

NAMSOS

Toyota Namsos Industriv.8, Namsos T. 74 22 67 00  www.namsos.toyota.no

OPPDAL

Toyota Oppdal Trondheimsv.1, 7340 Oppdal T. 98 29 49 50 www.toyotaoppdal.no

ORKANGER

Toyota Orkanger Løypstrengen 14, 7300 Orkanger T. 98 29 49 60 www.toyotaorkanger.no

LEVANGER

Toyota Levanger Stabelvollen, 7600 Levanger T. 98 29 49 80 www.toyotalevanger.no

RØROS

Toyota Røros, Slettum Bil Tollef  Bredesensv.11, 7473 Røros T. 98 29 49 90 www.slettumbil.no

 

———————————————————————————————————————————–

 

                                                                        VOLVO

TRONDHEIM                                                                      www.volvocars.no

Kverneland Bil Trondheim AS Stjørdalsv. 10, 7041 Trondheim T. 73 99 25 00 www.kvernelandbil.no

Nardo Bil AS Tungav. 2, 7047 Trondheim T. 73 89 43 00 www.nardobil.no

STEINKJER

Kverneland Bil Trondheim AS – Steinkjer Bomv. 7, 7725 Steinkjer T.74 17 06 00 www.kvernelandbil.no

 NAMSOS

Otto Moe Sandg.1, 7800 Namsos T. 74 21 76 76 www.ottomoe.no

Stats