vegvesen.no  startsiden.no sol.no dinside.no  google.no 1881.no io.no gulesider.no    youtube.com  twitter.com  facebook.no 

                          BILER TIL SALGS I FINNMARK / distrikter

 Bruktbil / kjøretøy-forhandler m. m  altamotorsenter.no     /    forbrukerportalen.no/temaer/bil     /     maps.google.no

 Bilbaser – Trippel bilbase  bilbase.no  med  videofilm / innliming – youtub funksjon  

                                   BILMERKER – FORHANDLER-OVERSIKT

 
                       AUDI                                    VW                                             SKODA

FINNMARK    www.audi.no                       www.volkswagen.no                              www.skoda-auto.no  

Alta Motor AS Skiferv.2, 9511 Alta T. 78 44 40 50 www.altamotor.no

Hammerfest Auto Elveoset 1, 9015 Hamerfest Salg t. 78 42 83 00 Service t. 78 42 83 04 www.hammerfest-auto.no

Kirkenes Bil AS Arbeiderg. 2, 9990 Kirkenes T. 78 97 01 00 www.kirkenes-bil.no 

Varanger Auto AS Tanav.8, 9811 Vadsø T. 78 95 59 20 www.varanger-auto.no

 —————————————————————————————————————————-

 

                    ALFA ROMEO              FIAT                   SUZUKI                      ISUZU                    

 FINNMARK      www.alfaromeo.no               www.fiat.no                   www.suzuki.no                      www.isuzu.no                 

www.rsabil.no

RSA Bil & Caravan Betongveien 21, 9515 Alta T. 45 48 81 45 www.rsabil.no/alta

Sørvaranger Bilteknikk AS E.K. Andersens v. 1, 9916 Hessing T. 78 99 33 58 www.bilteknikk.no

Lakselv Motor AS Karasjokveien 9700 Lakselv. T. 78 46 47 00 www.lakselvmotor.no

 ——————————————————————————————————————————

                                                        

                                                            BMW 

                                                                            www.bmw.no                                                                                           

Trondsen Auto AS Håndverkerv.4, 9277 Tromsø T. 40 55 55 40 www.trondsenauto.no  

 ——————————————————————————————————————————–

                                    

                                                          CITROEN

  FINNMARK                                                         www.citroen.no

Brødrene Andersens AS Nordre Ringv. 27, 9509 Alta T. 78 44 96 30 www.br-andersen.no

Bil og Bo Fjordv.36, 9610 Rypefjord / Hammerfest T. 78 42 95 80 www.bilogboas.no

 ————————————————————————————————————————————

                                      

                                                          FORD 

   FINNMARK                                                       www.ford.no

Hauans AS avd. Alta, Altav.77, 9511 Alta T. 78 44 93 30 www.hauans.no  

Hauans AS Finnmarksv.54, 9600 Hammerfest T. 78 42 97 77 www.hauans.no

Auto Salg AS Herman Dahlsg.1, 9811 Vadsø T. 78 95 29 15 www.autosalg-as.no

Hesseng Bil AS Tunnelv.6, Sørvaranger, 9916 Hesseng T. 78 99 95 20 www.hessengbil.no

 ————————————————————————————————————————————-

                                      

                                                          HONDA

    FINNMARK                                                      www.hondabil.no

Alta Biloppretting Markv. 47-49, 9510 Alta T. 78 44 94 00 www.altabiloppretting.no

Reidar Svendsen AS Storg. 29, 9980 Berlevåg T. 78 98 13 71

 —————————————————————————————————————————————

RENAULT www.renault.no       KIA www.kia.no      Daihatsu www.daihatsu.no         SAAB www.saab.no       

——————————————————————————————————————————————

                           

                                        MAZDA                                    HYUNDAI

  FINNMARK                        www.mazda.no                                                      www.hyundai.no  

T.K. Motor Alta AS Storengv. 21, 9515 Alta T. 78 44 99 00 www.tkmotor.no

Autosalg AS Vadsø Herman Dahlsg.1, 9811 Vadsø T. 78 95 29 15 www.autosalg-as.no

Hauans As  Finnmarksv.54, 9600 Hammerfest T. 78 41 32 36  www.hauans.no

Hessing Bil Tunnelv.6, 9912 Messing T. 78 99 95 20  www.hessingbil.no

—————————————————————————————————————————————-

                                                           MITSUBISHI 

  FINNMARK                                                         www.mitsubishi.no  

Henry Hammari AS Komsa v. 20, 9511 Alta T. 78 44 97 77 www.hammari.no

Normaskin Tana Grenv.1, 9846 Tana T. 78 92 81 96 www.normaskin-tana.no

 —————————————————————————————————————————————-

                                                             NISSAN

   FINNMARK                                                         www.nissan.no

Alta Autosenter AS Altaveien 73. 9511 Alta T. 78 44 98 44 www.alta-autosenter.no

Bil & Bo AS Fjordveien 36, 9810 Rypefjord, Hammerfest T. 78 42 95 80 www.bilogboas.no  

Varanger Auto Sør-varangerv.4, 9811 Vadsø T. 78 95 59 20  www.varanger-auto.no

Bilhuset AS Bjerklangv.2, 9910 Kirkenes T. 78 97 07 60

—————————————————————————————————————————————-

                                                                 OPEL

FINNMARK                                                              www.opel.no

Bil Rek As  Lønnebomsplassen 1, 9900 Kirkenes T. 78 97 05 80  

Hauans Alta AS Alta v. 77, 9500 Alta T. 78 44 94 30 www.hauans.no

Hauans Hammerfest AS T. 78 42 97 77 www.hauans.no

Roy Rønquist Finnmarksv.54, 9616 Hammerfest T. 78 42 97 77     

Sørvaranger Bilteknikk AS E.K. Andersonsv.1, 9916 Hessingen T.78 99 33 58 www.bilteknikk.no 

 —————————————————————————————————————————————–

                                    PEUGEOT                              MERCEDES BENZ                      KIA

FINNMARK                        www.peugeot.no                                           www.mercedes-benz.no                         www.kia.no                    

Alta Motorsenter  www.altamotorsenter.no

Star Autoco AS Fuglenesv. 22, 9600 Hammerfest T. 78 42 97 22 www.starautoco.no

Autosenter AS, Essobukta, 9810 Vestre Jacobselv T. 78 94 09 00

 ——————————————————————————————————————————————

                                                              SUBARU              

ALTA                                                                         www.subaru.no                                                                              

Brødrene Andersens  Nordre Ringv. 27, 9506 Alta T. 78 49 96 30  www.br-andersen.no                                                      

__________________________________________________________________________________

                                                                 TOYOTA 

 FINNMARK                                                                  www.toyota.no

Harila Alta AS Betongv. 3, 9507 Alta T. 78 44 56 00 www.harila.no

Harila Hammerfest AS Seilmakerv.1, 9016 Hammerfest T. 78 40 78 20 www.harila.no

Harila AS Vestre Jacobselv, Kariel, T. 78 95 45 60 www.harila.no

Sandnes Auto AS Toyota Kirkenes 9916 Hesseng T. 78 97 37 00 www.sandnesauto.no

 ——————————————————————————————————————————————–

                                                                    
                                                                    VOLVO

                                                                                      www.volvocars.no

Bil I Nord Klubbholmen1, 9402 Harstad T.77 05 70 00 www.bilinord.no 

Stats