forbrukerportalen.no  startsiden.no sol.no  dinside.no google.no gulesider.no 1881.no  maps.google.no io.no  twitter.com  facebook.no

                     Kjøpesenter – Shoppingsenter – Handlesenter – Handletorv i Buskerud

 

Kjøpesenter i LIER – RØYKEN 

Liertoppenkjøpesenter.no Drammensv.201, 3420 Lierskogen T. 31 01 23 44 www.liertoppen.no

Rortunet Kjøpesenter Kirkealleen 1, 3470 Slemmesad T. 31 28 12 94 www.rortunet.no

Røyken Sentrum Bråsetv.3, 344 Røyken T. 31 29 74 40 www.røykensenter.no 

 

Kjøpesenter i DRAMMEN

CC Varehus Tomteg.36,3012 Drammen T. 32 89 21 15 www.ccvarehus.no

Magasinet Drammen Nedre Storg.6, 3015 Drammen T. 31 01 23 91 www.magasinetdrammen.no

Maksi senter Bjørnstjerne Gjørnsondgt.60, 4944 Drammen T. 32 21 39 90 www.maxistorsenterdrammen.no

Gulskogen Senter Guldlisten 35, 3048 Drammen T. 32 21 19 50 www.gulskogen.no

Konnerud Senter Pettersvollen 3, 3032 Drammen T. 32 21 36 00 www.konnerudsenter.no

Svelvik Nærsenter Storg.35, Svelvik T. 47 60 15 09 www.svelviknaersenter.no

 

Kjøpesenter i EIKER

Solberg Senter, 3057 Solbergelva T. 908 39 731 www.solbergsenter.no

Buskerud Storsenter & Krokstad Senter Sandstranda 24, 3055 Krokstadelva T. 32 23 15 45 www.buskerudstorsenter.no

Eiker Senter Presegårdsjordet 6, 3300 Hokksund T. 32 75 40 22 www.eikersenter.no

Åmot

Åmotsenteret Lilleåsgt.1, 3340 Åmot T. 32 78 26 00 www.amotsenteret.no

 

Kjøpesenter i HØNEFOSS  

Kuben Hønefoss Kong Ringsg.1, 3510 Hønefoss T. 32 12 86 00 www.kubensenter.no

Ringerike Stormarked Arnemannsv.5, 3610 Hønefoss T. 32 11 39 00 www.stormarkedet.no

 

Kjøpesenter i KONGSBERG

Berja Senter Hermann Fossgt.12, 3611 Kongsberg T. 66 85 08 50 www.berja.no

Stortorvet Senter Storg.28, 3611 Kongsberg T. 95 40 90 90 www.stortorvetsenter.no

 

Flå i Hallingdal

Bjørneparken Kjøpesenter 3539 Flå T. 23 08 00 00 www.thonshopping.no/bjorneparken  www.bjorneparken.no

ÅL i Hallingdal

Ålingen Kjøpesenter Myren 19, 3570 Ål T. 32 08 47 20 www.alingen.no

GOL

Kremmertunet Gol Sentrumsv.116, 3550 Gol T. 32 07 33 00 www.kremmartunet.no     

GEILO                                                                                                                                                                               

Tunet Varehus Kyrkjeveien, 3580 Geilo T. 32 09 19 20 www.tunetvarehus.no

VALDRES

Amfi Valdres Leia i Valdres, 2920 Valdres T. 61 35 69 00 www.amfi.no/valdres

Stats