forbrukerportalen.no  startsiden.no sol.no  dinside.no  google.no  gulesider.no 1881.no io.no  maps.google.no  facebook.no  twitter.com

 

           SHOPPINGSENTER – KJØPESENTER / HANDLESENTER – BUTIKKSENTER /TORG – I NORGE

Østfold –  Buskerud –  VestfoldTelemarkVest-Agder – Aust-Agder  – Rogaland –  HordalandSogn & FjordaneMøre og RomsdalSør-Trøndelag  –  Nord-Trøndelag –   NordlandTromsFinnmark  – Hedmark –  Oppland     

 

Kjøpesenter i Oslo – Akershus  /  OSLO – ASKER/ BÆRUM – ROMERIKE – FOLLO 

 Shopping-senter / kjøpesenter i OSLO  

Aker Brygge Stranden 3B, 0250 Oslo T. 22 83 26 80 www.akerbrygqe.no Åpningstider 10-20 (18)

Alna Senter, Alnabru T. 995 24 777 www.alnasenter.no Åpningstider 10-21 (9-18)

Bryn Senter Ostensjov.79, 0667 Oslo T22 76 14 40 www.brynsenter.no Åpningstider 10-21 (9-18)

Bøler Senter T. 95 96 44 63  www.bolersenter.no

Byporten Shopping Jernbanetorget, 0154 Oslo T. 23 36 21 60 www.byporten.no Åp.tider 10-21 (20)                      

CC Vest Lilleaker v. 16, 0283 T. 22 73 63 50 www.ccvest.no Åpningstider 10-20 (9-18) 

Eger Karl Johan, Motehuset, Karl Johans gt. 25b, 0150 Oslo www.egerkarljohan.no

Furuset Senter Trygve Lies plass 1, 1051 Oslo T. 22 32 75 57 www.furusetsenter.no Åp.tid 10-20 (18)

Grønlands Torg, Grønland Oslo  www.gronlandstorg.no     www.gronlandbasar.no

Grunerløkka / Butikker / forretninger, events, m. m. www.unikoslo.no   www.visitgrunerlokka.no

Glasmagasinet Stortorvet 9, 0155 Oslo  T. 22 82 23 00  www.glasmagasinet.no

Gunerius senter Storgt. 32, 0184 Oslo T. 22 16 05 71 www.thonshopping.no/gunerius

Grorud Nærsenter Bergens v. 2/ 4 Grorud Oslo T. 47 60 15 10 www.grorudnaersenter.no 

Hasle Torg Grensev.50, 0579 Oslo www.hasletorg.no Åpningstider 10-20 (18).

Holmlia Senter Holmlia Senter v. 9, 1255 Oslo T. 22 27 03 86 www.holmliasenter.no Åp.tid (10-18 (16) 

Lambertseter Senter Langbølgen 9, 1150 Oslo www.lambertsetersenter.no Åpningstider 10-18 (16)

Linderud Senter, Linderud, 0594 Oslo T. 22 72 76 00 www.linderudsenter.no Åpningstid 10-20 (9-18)

Lindeberg Nærsenter, Jerikov.1, Lindeberg Oslo T. 47 60 15 34 www.lindebergnaersenter.no   

Majorstuen – Homansbyen, Bogstadveien Handlegate www.bogstadveien.no

Markveien Senter Markveien 35, Grunerløkka,Oslo   www.markveiensenter.no

Manglerud Senter Plog v. 6, 0679 Oslo www.manglerudsenter.no Åpningstider 10-20 (18)

Naf–Huset Storgt.2-6, 0155 Oslo T. 24 09 40 25 naf-huset.no

Oppsal Senter Haakon Tvetersv.88-98, 0686 Oslo T.22 27 03 86 www.oppsalsenter.no Åpt. 10-18(16)

Oslo City Stenersg.1, 0050 Oslo T. 815 44 033 www.oslocity.no Åpningstider 10-22 (20)

Oslo-Sentralbanestasjon /  Oslo sentrum.  www.oslo-s.no 

Paleet, Karl Johans g. 37, 0162 Oslo T. 22 03 38 88 www.paleet.no Åpningstider 10-20 (18)

Røa Senter, Røa,Vækerø v. 205, Oslo T. 22 51 96 25 www.roasenter.no

Sandaker Senter Sandaker v. 59, 0477 Oslo www.sandakersenter.no Åpningstider 10-19 (9-18)

Senter Syd Mortensrud Lofsrudv. 6, 1281 Oslo T. 815 49 400 www.sentersyd.no Åpningstid 10-20 (18)

Skøyen – Tårnhuset,  Karenslyst alle www.tarnhuset.no

Steen & Strøm Magasin Oslo T. 22 00 40 00 www.steenogstrommagasin.no.  Åpningstider 10-19 (18)

Storo Storsenter Vitamin v. 7 /9, 0485 Oslo T. 22 89 00 20 www.storostorsenter.no Åp.tid.10-21 (19)

Stovner Senter Stovner Senter2, 0985 Oslo T. 22 78 99 70 www.stovnersenter.no Åp. tid 10-21 (9-18)

Ullevåll Stadion Senter     www.ullevaal-sentrum.no             Ullevål Stadion  www.ullevaal-stadion.no

Tveita Senter Tveten v. 150, 0671 Oslo T. 22 98 14 95 www.tveitasenter.no Åpningstider 10-20 (9-18)

Økern Senter Økern, Oslo www.okernsenteret.no Åpningstider 10-18 (16)

Vika-terrassen -House of Oslo Ryseløkkv.26, 0251 Oslo T. 23 23 85 60 www.houseofoslo.no/butikkoversikt

Westside senter Majorstuen / Bogstadveien, www.westsidesenter.no/butikker.php

___________________________________________________

Norge / Sverige – Grensehandel, – Svinesund/Strømstad – Tockfors –  Carlottenberg 

Handle-guider   svenskeporten.no   grensehandel.info  grenseguiden.no   gulesider.no/kart   toll.no

Svinesund    nordby.se   nordbysupernarked.se     maximat.no     eurocash.se      Strømstad   stromstad.se      

Ørje / Tockfors  thonshopping.se/tocksfors       /  Svenske-priser svenskepriser.no     /  Kart  maps.google.no       

 

Kongsvinger / Charlottenberg  thonshopping.no/charlottenberg    charlottenberg.no/shopping-charlottenberg

————————————————————————————————————————————————

startsiden.no sol.no   dinside.no  google.no   gulesider.no/kart  finn.no/kart   1881.no    norge.no

————————————————————————————————————————————————

                                        KJØPE / HANDLESENTRE, ASKER / BÆRUM – ROMERIKE – FOLLO

 Shopping-senter / kjøpesenter  i ASKER

Liertoppen Kjøpesenter Drammens v. 201, 3420 Lierskogen T. 32 22 60 90 www.Iiertoppen.no Åpningstider 10-21 (18)

Trekanten Kjøpesenter Knud Askers v. 26, 1383 Asker T. 66 90 01 08 www.trekanten.no Åpningstider 10-21 (9-18)

Rortunet Senter Kirkealleen1, 3470 Slemmestad T. 31 28 12 94 www.rortunet.no       Åpningstider 10-20 (18)

Holmen Senter Vogellund 6,1394 Nesbru T. 66 98 31 00 www.holmensenter.no     Åpningstider 10-20 (9-18)

Shopping-sentere / kjøpesenter i BÆRUM

Sandvika Storsenter Brodtkorpsg.7,1338 Sandvika T.67 52 23 00 www.sandvikastorsenter.no   Åpningstider 10-21 (19)

Rykkinn Nærsenter Munins v.1, Rykkinn T. 47 60 15 31 www.rykkinnaersenter.no

Bærums Verk handelssenter Verks gt.15, 1353 Bærums Verk T. 67 13 00 18 www.baerumsverk.no

CC Vest Lilleaker v. 16, 0283 Oslo T. 22 73 63 50 www.ccvest.no Åpningstider 10-20 (9-18)   

Otto Rugesv.80, 1361 Østerås t. 67 21 35 26 www.osteras-senter.no

 

Shopping-senter / kjøpesenter i ROMERIKE

Mo Sentret Nittedal Mattias Skytters v. 2, 1482 Nittedal T. 67 07 46 78 www.mosenteret.no

Skedsmo Senter Furu v.11, 2020 Skedsmokorset T. 63 87 57 91 www.skedsmosenter.no   Åpningstider  10-20 (18)

Skjetten Nærsenter Nordensv.15, 2313 Skjetten T. 93 24 21 20 www.skjettennaersenter.no

Likkestrøm Torv Torvet 6, 2000 Lillestrøm T. 64 84 49 40 www.Iillestromtorv.no      Åpningstider 10-21 (9-18)

Strømmen Storsenter Støperiv.5, 2010 Strømmen T.63 80 58 00 www.strommenstorsenter.no  Åpningstider 10-21 (9-18)

Metro Senter Solheim v. 85, 1473 Lørenskog T. 67 97 40 40 www.metro.no   Åpningstider 10-21 (9-18)

Lørenskog Kjøpesenter, Triaden Gamlev.88, 1476 Rasta T. 67 97 83 30  www.triaden.no   Åpningstider 10-21 (9-18)

Romerikssenteret Kløfta Trondheims v.86, 2040 Kløfta T.63 98 24 09 www.romerikssenteret.no     Åpningstider 10-20 (18)

Jessheim Storsenter Stor g. 6, 2050 Jessheim T.63 99 69 60 www.jessheimstorsenter.no     Åpniningstider 10-21 (18)

Amfi Råholt-senter Gladbakkv.1, 2070 Råholt T. 95 15 06 46 www.amfi.no/raholt 

BB Senteret Årnes, 2150 Årnes T. 63 90 30 00 www.amfi.no/bbsenteret   Åpningstider 10-20 (18)

Amfi Eurosenteret Vormsund 2160 Vormsund   T. 63 91 2340 www.amfi.no/eurosenteret  Åpt.10-20 (9-18)

 

Shopping-senter / kjøpesenter i FOLLO

Senter Syd Mortensrud Lofsrudv.6,1281 Oslo T.815 49 400 www.sentersyd.no  Åpt.10-20 (18)

Kolbotn Torg Jan Baalsrud plass 12, 1410 Kolbotn T. 66 89 23 00 www.kolbotntorg.no

Vinterbro Senter Sjøskog v. 7, 1407 Vinterbro T. 64 97 83 00 www.vinterbro.no  Åp. tid 10-21 (9-18)

Ski Storsenter Jernbanesvingen 6, 1400 Ski T. 64 85 90 00 www.skistorsenter.no  Åp. tid 10-21 (18)    

Vestby Outlet Merkevarehandlesenter www.norwegianoutlet.no  Åpningstider: 11-20 (10-18)

Tangen Nærsenter, Tangen sentrum, Vestv.51, 1450 Nesoddtangen T.47 60 15 31 www.tangennaersenter.no

Amfi Senteret Drøbak City Holterv.3, 1448 Drøbak T.64 93 31 62 www.amfi.no/drobakcity

 

 

 

Stats