startsiden.no www.sol.no www.dinside.no www.google.no www.gulesider.no www.1881.no  maps.google.no finn.no/kart Se også bil/merkeforhandlere med egen intern karosseri /bilskade avd. Generell  bilskade /verksted info sulland.no/verksted/bilskade

                                                     TRONDHEIM N /S Trøndelag distrikter

                          BILSKADE-VERKSTED – karosseri – oppretting – lakkering m.m. rustskade

Byåsen Bilskadesenter As Selsbakkv.36, 7027 Trondheim T. 72 55 70 04 www.finbil.no

Trondheim Bilskade Thoning Owesensg. 35b. 7044 Trondheim T. 400 07 100

Nardo Bil As Tungev.2, 7047 Trondheim T. 73 89 43 00 www.nardobil.no

Team Verksted Trondheim  Sorgenfri 7, Trondheim T. 815 20 240  www.team-verksted.no

Melhus Bil Trondheim Kvenlimyra 3, 7072 Heimdal T. 72 85 60 50 www.melhusbil.no

Syd Lakksenter Sandmoflata 4, 7072 Heimdal T. 72 47 47 00 www.sydlakksenter.no

Tiller Bilskadesenter Tiller-Ringen 145, T. 72 89 01 91

Maskinagentur Vestre Rosten 3, 7489 Trondheim T. 74 84 01 80 www.maskinagentur.no

Bilsenteret Fossegrenda As Fossegrenda 34, 7038 Trondheim T.73 96 55 00 www.bilsenteretfossegrenda.no www.mecacarservice.no

Berg Karosserifabrikk Åsbygda Byneset, 7070 Bosberg. T. 72 53 56 60

 

Trio Bilsenter As, Sutterø Industriområde, 7500 Stjørdal T. 74 84 01 80 www.triobilsenter.no

Aunes Karosseriverksted Hognesaunv.82, 7500 Stjørdal T. 74 82 50 00

Team Verksted Stjørdal H P Jensensgt.5, Sutterø industriom. Stjordal T. 480 13 826 www.team-verksted.no

Liens Bilskade Nordset, 7540 Klæbu T. 72 83 15 40

Tass Bil og Karosseri As, 7540 Klæbu T. 73 83 29 88

Sveberg Bil & Oppretting Stavsjøv. 28, 7550 Hommelvik T. 73 97 91 20 www.mecacarsenter.no

Øysand Billakk AS, Øysand, 7224 Melhus T. 96 65 77 72

Steinkjær Bilskadesenter As Jæktskipperg.7, Steinkjær T. 74166710 www.steinkjer-bilskadesenter.no

Tønne Karosseri og Lakk As Venusv.10, 7650 Verdal T. 74 04 04 00 

MidtNorsk Lakk & Karosseri As, 7710 Sparbu T. 74 14 48 00 www.midtnorsklakk.no

Team Verksted Orkanger Franslykkja 9, Orkanger T. 815 20 160  www.team-verksted.no

Namdal Bilskade As, 7800 Namsos T. 74 20 90 00 www.namdalbilskade.no

Otto Moe, Rørvik Betzy Bergsg. 2a, 7900 Rørvik T. 74 36 18 88 www.ottomoe.no

Autolakkering As8520 Ankernesstrand T. 76 95 14 88 www.autolakkering.no

Sør Trøndelag

Autokarosseri As Beekkev.16, 7350 Buvika T. 72 86 53 40 / 977 50 000 www.autok.no

Total Autoservice Kåsenv.3, 7340 Oppdal T.72 42 27 00 www.totalautoservice.no 

Stats