visitnorway.no  startsiden.no sol.no  dinside.no  google.no  gulesider.no 1881.no io.no norge.no  finn.no/kart  maps.google.no   twitter.com  youtube.com www.facebook.no    /    forbrukerradet.no/tips-og-råd/reise    /    rgf.no    gouda.no   europeiske.no

                                                                         FERIELIV – REISELIV

Reisebyrå – Reiseselskap – Ferieopphold – Feriereise – Reiseagenter – Turselskap –  Reiseselskap i HORDALAND

Reise-transport  ruter.no  nsb.no  nettbuss.no   boreal.no  fjord1.no  177.no   oslo-s.no  flybussen.no  flytoget.no   Båt hurtigruten.no fjordline.no  colorline.no   stenaline.no   dfds.no  Fly  avinor.no  osl.no  sas.no   norwegian.no   widero.no  ryanair.com/no  ryg.no torp.no  Båt/bil-ferger Norge – verden www.directferries.no   aferry.no                                                                                            

Hotell-søk  booking.com   hotell.no   expedia.no   trivago.no  hotels.com   hotelium.com  tripadvisor.com  hotellmarked.no  travelnet.no  http://hihostels.no/utlandet

Fly/søk  skyscanner.no   flybilligst.com   momomndo.no  trvellink.no   ebookers.no   tripadvisor.com  /  ferieguiden.no  finn.no/reise

Ferie-reisemålsøk  restplass.no   startour.no    solfaktor.no   apollo.no   ving.no    solia.no   ticket.no   reisefeber.no    supersaver.no 

Byferie– Storbytur Guider storbytur.no/reiseguider  storbytur.no                                                                        www.maps.google.no

 

 

Reisebyrå – Reiseselskap i BERGEN

Reisebyrået Reisefeber Nygårdsgaten 2 A, 5015 Bergen T. 55 21 04 00 www.verden.no

OrkideEkspressen Strandgt.13-15, 5013 Bergen T. 55 30 13 99 www.orkide.no

Ferie Reiser Bergen, Engelgården, Bryggen, 5003 Bergen T. 55 32 00 www.frbergen.no/

Bennet Foretningsreiser  HRG Nordic Strandgt.197, 5004 Bergen T. 55 30 47 00   www.bennett.no www.bennettferie.no www1.hrgworldwide.com/no/v229retjenester/eventsandmeetingsmanagement/tabid/1889/default.aspx

Travelnet Reisefeber Bergen Nygårdsgaten 2 A, 5015 Bergen T. 55 21 04 00 www.verden.no

Ticket Feriereiser Lagunen Storsenter Bergen T. 815 11 174 www.ticket.no/reisebyra/bergen-lagunen.html

Ticket Ferieiser Vestkanten, Loddefjordvn. 2, T. 815 11 192 www.ticket.no/reisebyra/bergen-vestkanten.html 

Tide Reiser Bergen / Stord T. pb.6300, 5893 Bergen T. 05505 www.tidereiser.no/Bussreiser

Berg-Hansen Bergen Bjørnsgt.1, 5008 Bergen T. 55 30 29 00 www.berg-hansen.no

Via Tours Åsane Åsane Senter 42, 5116 Ulset T. 55 53 57 50 www.viatours.no/asane

Kilroy Bergen Vaskerelven 32, 5014 Bergen T. 02 633 http://travels.kilroy.no

Via Egencia Group & Meeting Bergen Nøstegt.30, 5010 Bergen T. 55 54 36 19                                                        www.viatravel.no/portal/page/portal/viatravel_no/Forside/BYRAASIDE?p_d_i=-141&p_d_c=&p_d_v=2365

Holberg Travel Strandgt. 221, 5004 Bergen T. 55 30 60 00 www.holberg.no

Travelnet Os Reisebyrå Øyro 27, 5200 Os T. 56 30 43 00 www.verden.no                                                      www.maps.google.no

Vital Tour Hamnev.40, 5200 Os T. 56 57 47 50 www.vitaltour.no

Cruicespesialisten Ulriksdal 1, 5009 Bergen T. 53 00 39 62 www.cruisespesialisten.com

Destinasjon Europa Nedre Askvik 53, 5217 Hagavik T. 56 30 24 10 http://destinasjon-europa.no

Partner Tours Loddefjord, 5881 Bergen T. 55 93 23 93 www.partnertours.no

Globe Travel Olav Kyrresgt. 33, 5014 Bergen T. 55 33 62 62 www.globetravel.no

Pers Resort, ferieopphold Bergen – Gol, Gamlevegen 6, 3550 Gol T. 32 02 33 03 www.persresort.no

Unik Travel pb 42, 5896 Bergen T. 38 12 03 21 www.uniktravel.no

Temareiser Vest, avd. Bergen, Storebotn 48, Storebotn Næringspark, 5300 Kleppestø T. 55 01 69 98 temareiservest.no

Jambo Safaris & Consulting Nedre Storheia 70, 5310 Haugelandshella T. 930 40 224 www.jambosafaris.no

Via Tours – Via Egencia Stord Borggt.32, 5317 Stord T. 53 40 30 60  www.reis-stord.no/via2009/default-travel.asp 

Feriesenter Sartor, 5353 Straume T. 56 31 59 20 www.feriecenter.no

Travelnet Arriva Reiser, Austervoll, 5392 Storebø T. 55 08 80 00 http://www.arriva.no

Via Tours Bømlo, 5445 Bømlo T. 53 44 82 60 www.viatours.no/bomlo www.temareiservest.no

Travelnet Arriva Reiser Husnes Butikksenter, 5460 Husnes T. 53 65 04 70 www.hardanger.as / www.arriva.no

Travelnet Norheimsund, Hardanger Reisebyrå Grova 27, 5600 Norheimsund T. 53 65 04 60 www.hardanger.as

Travelnet Arriva Reiser Røndalsvn.28, 5750 Odda T. 53 65 04 50 www.hardanger.as  /   www.arriva.no

Reisebyrå – Reiseselskap i VOSS                                 

VIA Tours Voss Vangsgata 32, 5700 Voss T. 815 59 767 www.viatours.no/voss                                               www.maps.google.no

 

Stats