www.startsiden.no www.sol.no www.dinside.no www.google.no www.gulesider.no www.1881.no www.norge.no www.finn.no/kart

MALER/FIRMA-TJENESTER  MALER /MESTER-SERVICE  OPPUSSING/ VEDLIKEHOLD  OPPLAND – DISTRIKTER

MALER/FIRMA-TJENESTER  MALER /MESTER-SERVICE  OPPUSSING / VEDLIKEHOLD  HEDMARK – DISTRIKTER

Maler/firma-tjenester Maler-service  KONGSVINGER  – DISTRIKTER Sør / Nord 

Flugger Farve Kongsvinger Otto Wengsv.5, 2212 Kongsvinger T. 62 82 67 41 www.flugger.no

Harry Michaelsens Gulv og Malerservice Tranebø¨ærv.3, 2209 Kongsvinger T. 62 81 68 88

Kongsvinger Farvehandel As Fjellg.7, 2212 Kongsvinger T. 62 81 42 00 www.kongsvingerfarvehandel.no

Mesterfarge Kongsvinger Industriv.19, 2212 Kongsvinger T. 62 81 88 08

Malerfirma Temirbulatov Odinsv.1, 2214 Kongsvinger T. 95 66 143

Dang Le Malerservice Mariveien 1, 2208 Kongsvinger T. 62 81 54 20

Arvid Michalsen As, 2214 Kongsvinger T. 62 81 36 65

Artur Visjkamp Svalev.18, 2209 Kongsvinger T. 46 67 96 09

Tom Ljundquist Malerfirma As Gamle Bæreiav.23b, 2208 Kongsvinger T. 62 81 51 87 / 90 68 07 52

Tor Arne Husom Løkkeg.11, 2213 Kongsvinger T. 41 67 83 25

Dang Le Malerservice Mariv.4, 2208 Kongsvinger T. 62 81 54 20

Furberg Surprises 4 you 2, Mensrudfeltet Jaren Ip, 2211 Kongsvinger T. 90 91 93 09

Peter Olsen Tronmosv.8, 2211 Kongsvinger T. 62 81 11 00

Kjell Erik Bergersen Dunderdalsv.10, 2208 Kongsvinger T. 97 00 61 12

Malerservice Villaznim Beqirii Bokfinken 1, 2209 Kongsvinger T. 62 81 35 11

Michael Wojciech Szaszor Gågata 18, 2211 Kongsvinger T. 62 41 89 80

Rolf Syverstuen, 2116 Sander T. 62 96 53 92

Brabygg Reaurering & Maling Rolf Løe Bing, Østre Solørv.2096. 2219 Brandval T. 62 81 96 09

BS Malerservice, Vandevjevegen, 2120 Sagstua T. 99 37 38 32

Stein Gruben Åsvegen 18, 2133 Gardvik T. 91 51 85 26

Mester farge Skarnes Gunnar Rønningen As Øgårdsv.5, 2100 Skarnes T. 62 96 25 05 www.mesterfarge-skarnes.no

Malermester Helge Lindbergsengen Tverrvegen 23, 2100 Skarnes T. 93 41 39 5

Bjørn Bekken, 2133 Gardvik T. 62 97 42 94

Runes Maling Og Vedlikehold  Gjermshuskleiva 36, 2210 Granli T. 92 02 64 89

Sandmoen As Kirkenæ, Gruetorget, 2260 Kirkenær T. 62 94 10 80

Malerservice Robert Torp, 2266 Arneberg T. 90 86 35 61

Tormod Svendsen, 2271 Flisa T. 97 15 33 99

Solør Malerservice Asein Ove Kilen, 2280 Gjesåsen T. 62 95 83 82

Bjørn Jacobsen, Ekornveien, 2280 Gjesåsen T. 62 95 89 51

 

Maler/firma-tjenester  Maler-service  ELVERUMDISTRIKTER

Tore Werner Olsen As Svartbekkv.1, 2411 Elverum T. 62 41 98 60 www.mesterfarge.com

Flugger Farve Elverum Svarbekkv.1, 2411 Elverum T. 62 43 66 90 www.flugger.no

Fargerike Elverum As Dammenv.2, 2406 Elverum T. 62 41 33 20 www.fargerike.no

Nerbys Malerservice Mastmov.47, 2407 Elverum T. 97 68 01 18

Elverum Farvehandel As Industrig.17, 2406 Elverum T. 62 41 11 17

Geir Olav Bakken Vindheiav.20, 2406 Elverum T. 62 42 59 70

Janus Olejnicszak Storg.16, 2408 Elverum T. 97 52 64 30

Maler & Snekkerservice Tomas Cirmarmanas Nordskagbydv.26, 2410 Hernes T. 908 22 778

Malermester Stensbye AS Horndalsv.320, 2410 Hernes T. 62 42 66 00

Kenneth Engseth, Sagene Ring, 2410 Hernes T. 92 09 70 63

Leif Erik Nedgård, 2410 Hernes T. 62 41 02 09

Malerens Sprøyteverksted Bjørn Hasleengen, Feltveien, 2410 Hernes T. 954 29 344

Maleren Kjell Åge Hasleengen, 2415 Heradsbygd T. 03 06 75 54

Trysil Flis & Malersenter As, 2420 Trysil T. 62 44 84 84 www.tfm.as 

Trysil Fritissservice Anong P Tøraasen, 2420 Trysil T. 62 45 39 93

Trysil Maler Og Tapetserer As Sæteråsen, 2429 Tørberget T. 47 65 87 99

Putelis Maling & Snekring Holen Gård, 2435 Braskereidfoss T. 90 69 80 43

Jon A Pedersen, 2435 Braskereidfoss T. 62 42 35 64

Johannesens Maling Tak og Blick, Sveheiim, 2435 Braskereidfoss T. 96 22 60 26

Vaktmestertjenester Ole Johan Rygg, Grønkilen, 2435 Braskereidfoss T. 92 63 39 81

J Johansen Malermesterfirma Knatten 2, 2436 Våler i Solør T. 91 79 43 00

Service Gruppen Stive Vilming, 2436 Våler i Solør T. 97 69 06 87

Tore Werner Olsen As, 2436 Våler i Solør T. 62 42 10 40

Malerfirma Skaterud & Eriksen, 2265 Namnå T. 62 94 72 00

Hans Martin Bjørkholen, Haugedalen, 2450 Rena T. 62 44 46 94

Maler/firma-tjenester / Maler-service HAMAR – DISTRIKTER

Flugger Farve Hamar Måsåbekkv.2, 2316 Hamar T. 62 51 28 01 www.flugger.no

Guldbrandsen Bygg & Anlegg Folkestadg.11, 2318 Hamar T. 90 29 15 47

Jac. E. Jensen & Sønn As Furnesv.135, 2318 Hamar T. 62 52 30 10 / 99 45 27 48 www.jacjensen.no

Hamar Gulv og Maling As Sigurd Jarlsg .2, 2316 Hamar T. 975 48 294

Hamar Malerservice As Øståsv.343, 2324 Vang på Hedmarken T. 938 99 861

Morten Skancke As Strandv.151a, 2316 Hamar T.62 55 39 39 /  94 36 73 25 www.skancke.no

Mjøsa Malerservice Jan S Kristoffersen Grønnegata 47, 2317 Hamar T. 917 23 000

Aarebrot Maling Vestre Alu 11, 2315 Hamar T. 41 22 31 10

Male og Snekkertjenester Duda Ringgata 281, 2318 Hamar T. 468 78 758

By Oppussing Burhan Yuksel Klukev.44, 2318 Hamar T. 998 80 079

BB Bygg As Sanglundv.3, 2319 Hamar T. 912 42 242 www.bb-bygg.no

TK Gulv & Interiør Hamar As Kårtorpv.1, 2320 Furnes T. 62 35 35 55

Vaktmester`n Hamar, 2323 Ingeberg T. 62 54 33 31

Malermester Anne Louise Gjør Mabel Sandbergsv.12, 2315 Hamar T. 959 03 716

Adrian Ilies Welhavensg.14, 2317 Hamar T. 45 67 23 64

Knut Grøndal Nedre Briskebyv.4, 2321 Hamar T. 62 53 20 07

Jsh Malerarbeid E J Gerghsv.10f, 2316 Hamar T. 415 67 723

Østbyen Vedlikehld Øyen Welhavensg.14, 2317 Hamar T. 97 08 98 90

Olstad Spec Mal As Christiesg.17, 2317 Hamar T. 80 56 44 10

Briskeby Maling Jonni Johanessen Vekten 23b, 2315 Hamar T. 93 29 10 37

Claus Myrmoen Strandg.71, 2317 Hamar T. 62 53 05 11

Magic Maler Ale Yuksel Klukev.44, 2318 Hamar T. 46 36 41 77

PS Nymalt Peter Soveny, 2312 Ottestad T. 95 81 32 61

Flis og Farge Ottestad As, Asphaugen, 2312 Ottestad T. 62 57 85 25

Spec-Mal Matlak, 2312 Ottestad T. 62 57 31 44

Morten Lund  Rugsvev.19, 2312 Ottestad T. 62 57 84 32

Vindurehabilitering, Alliero As, Harasjøen Næringspark, 2330 Valset T. 951 03 030 www.alliero.no

Olav Sandvoll Tøstilia 14, 2330 Vallset T. 62 58 74 34

Lars Ingel Gustavsen Gata 5, 2330 Valset T. 913 49 981

Fossberget Maling og Gulvservice As Nordlundvegen-Vallset 24, 2330 Valset T. 907 49 315

Fasadeservice Arne Haugsmoen Øvre Tomter, 2330 Vallset T. 62 57 16 01

Shadin Kordestani Malerfirma Bjørkv.2, 2322 Ridabu T. 62 53 44 14

Trond Engen Olsrudv.1, 2322 Ridabu T. 62 59 25 69

Beiseservice As Ryllikveien 50, 2322 Ridabu T. 62 59 60 24 www.beiseservice.no

F C Arnesen Altmuligmann Kåtorpgrenda 30, 2322 Ridabu T. 954 08 933

Arild Vangen Nuhusgutua 2, 2322 Ridabu T. 62 59 71 56

Hamar Malerservice As Øståvegen 343, 2324 Vang på Hedmarken T. 47 62 23 87 www.hemalerservice.com

Frank Sannes Malerservice, Veiberg, 2345 Ådalsbruk T. 41 26 43 36

Kjetil Stubsveen Maleservice, Stenvold, 2345 Ådalsbruk T. 62 59 23 33

Tom Erik Helseth Fjelltun, 2334 Romedal T. 48 17 34 99

Kai Morten Lindstad Galgumv.35, 2335 Stange T. 62 58 79 37

Erik Hagen Roav.89, 2335 Stange T. 454 52 402

Stange Farvehandel As Storgata 7, 2335 Stange T. 62 57 23 72 www.ideogdesign.com

Odd Lundby Hovshagen 2, 2337 Tangen T. 62 58 20 41

Ove Sletli, Bergtun, 2338 Espa T. 62 58 08 72

Løten Malerverksted As Dalstuv.21, 2340 Løten T. 62 59 01 89 www.lotenmalerverksted.no

Tapetsermester Willy Aas Øverløkken, 2340 Løten T. 62 59 44 68 / 970 71 550

Løten Malerservice Håvegen 1, 2340 Løten T. 62 59 13 80

Maler og Byggtapetserer Roar Aas Lillebo, 2340 Løten T. 920 32 190

Jaroslav Wojnar Meieriv.3, 2340 Løten T. 91 62 32 24

Rolf Erik Hagen, Elvested, 2340 Løten T. 62 59 29 90

Vaktmester`N Fredrik Nordal Helgøyv.1010, 2350 Nes på Hedmarken T. 90 24 33 71

Odd Mikkelsen Vasskjellv.49, 2320 Furnes T. 62 35 81 07

Kulør Gulvsystemer As Narmov.350, 2323 Ingeborg, T. 62 54 03 20 www.gulvsystemer.no

 

Maler/firma-tjenester  Maler-service  BRUMUNDDAL  /  HEDMARK-DISTRIKTER

Per Morten Aarvold Malermester, Mausetveien, Solvold, 2380 Brumunddal T. 62 34 03 24

Flugger Farve Brumunddal Gammelg.29, 2380 Brumunddal T. 62 35 05 36 www.flugger.no

Arne Rustand As, 2381 Brumunddal T. 62 34 29 80

Filipek Maling og Vask Ringsakerv.826, 2380 Brumunddal T. 62 34 43 25

Anders Brelin, Midtheim, 2380 Brumunddal T. 62 35 62 04 / 975 27 887

Morten Skancke As Strandsagv.11, 2383 Brumunddal T. 62 34 29 80 www.skancke.no

Jan Terje Holter Kongsv.62, 2380 Brumunddal T. 99 60 82 16

Wedvik Dekormaling Lillev.13, 2380 Brumunddal T. 92 45 72 06

Moelven Tak og Maleservice Breskerudv.4, 2380 Brumunddal T. 48 21 79 80

Malermester Nils Brelin, 2380 Brumunddal T. 62 34 00 72

Ragnar Larsens Malerfirma Ringsakerv.45, 2380 Brumunddal T. 62 34 35 77

Kurt Østmark Bjørkesvev.29, 2380 Brumunddal T. 62 12 16 71 / 404 91 361

Malermester Service Ole Lishagen Øgårdsv.17, 2390 Moelv T. 90 57 65 77

Mesna Fargehandel As Storg.112, 2390 Moelv T. 62 35 76 62 www.mesnafargehandel.no

J K Bygg Jacek Pavel Kulig Storg.182, 2390 Moelv T. 46 22 28 19

Gerdiminas Veikultis Stapperudv.42, 2390 Moelv T. 462 15 578

Ole Lishagen, 2390 Moelv T. 90 57 65 77

Gerdiminas Veikutis, Stapperudv.42, 2390 Moelv T. 46 21 55 78

Geir Bekkelund Prestv.63, 2360 Rudshøgda T. 62 36 53 87

Olstad Malermesterfirma, 2322 Ridabu T. 62 52 20 22

Maler/firma-tjenester Malerservice   DISTRIKTER  Nord / Sør  I HEDMARK

Maler Svein Hagen, 2440 Engerdal T. 91 11 38 70

Jarle M Vangen, 2500 Tynset T 62 48 49 42

Malermester Jan Larsen Elveg.9, 2500 Tynset T. 62 48 00 15

Jon Erik Hansson, 2500 Tynset T. 62 48 18 61

Malermester Kjell Olav Skogli, 2560 Alvdal T. 62 48 76 19 www.mesterfarge.no

Alvdal Bygg As, 2560 Alvdal T. 94 14 18 71

Thorbjørn Skinstad, 2480 Koppang T. 62 46 31 82

Rendalen Maler Service Remi Sopi, Otnes, 2485 Rendalen T. 97 18 35 34

Bjørnar Balstad Malerforretning  Semmingsplass, 2512 Kvikne T. 62 48 40 28  

Kvikne Malerservice, 2512 Kvikne T. 62 48 40 35

DISTRIKTER – HEDMARK Sør for Kongsvinger

Mesterfarge Skarnes As, 2101 Skarnes T. 62 96 25 05

Maler og Byggtapetsermester Harry Bakken. Trollhugen, 2130 Knapper T. 62 97 69 10

Strømner Hantlanger Service, Gjermshus, 2210 Granli T. 97 17 34 48

Bra Bygg Restaurering & Maling Rolf L Bing Ostre Solørv.2096, 2219 Brandval T. 62 81 96 09

Ole Gunnar Tollhaug, 2223 Galterud T. 62 86 77 67

Brødrene Skolbekken Maleforretning As, Fjellhaug, 2120 Sagstua T. 62 97 42 63

Jimmy Ullerstrand Malerservice, 2120 Sagstua T. 90 11 87 58

Malermester Walmann As, 2230 Skotterud T. 62 83 67 91 www.walmann.as

Malerfirma Kjell-Erik Stangnes, Bjørnstadmoen, 2230 Skotterud T. 62 83 61 88

Malermester Kjell Stangnes, 2232 Tobøl T. 62 83 51 53

Odal Maling og Vedlikehold  Hils Indgjerd, Austvatn, 2134 Austvatn T. 62 97 62 79

 

www.startsiden.no www.sol.no www.dinside.no www.google.no www.gulesider.no www.1881.no www.norge.no www.finn.no/kart

MALER/FIRMA-TJENESTER  MALER /MESTER-SERVICE  OPPUSSING/ VEDLIKEHOLD  OPPLAND – DISTRIKTER

MALER/FIRMA-TJENESTER  MALER /MESTER-SERVICE  OPPUSSING / VEDLIKEHOLD  HEDMARK – DISTRIKTER

Maler/firma-tjenester Maler-service  KONGSVINGER  – DISTRIKTER Sør / Nord 

Flugger Farve Kongsvinger Otto Wengsv.5, 2212 Kongsvinger T. 62 82 67 41 www.flugger.no

Harry Michaelsens Gulv og Malerservice Tranebø¨ærv.3, 2209 Kongsvinger T. 62 81 68 88

Kongsvinger Farvehandel As Fjellg.7, 2212 Kongsvinger T. 62 81 42 00 www.kongsvingerfarvehandel.no

Mesterfarge Kongsvinger Industriv.19, 2212 Kongsvinger T. 62 81 88 08

Malerfirma Temirbulatov Odinsv.1, 2214 Kongsvinger T. 95 66 143

Dang Le Malerservice Mariveien 1, 2208 Kongsvinger T. 62 81 54 20

Arvid Michalsen As, 2214 Kongsvinger T. 62 81 36 65

Artur Visjkamp Svalev.18, 2209 Kongsvinger T. 46 67 96 09

Tom Ljundquist Malerfirma As Gamle Bæreiav.23b, 2208 Kongsvinger T. 62 81 51 87 / 90 68 07 52

Tor Arne Husom Løkkeg.11, 2213 Kongsvinger T. 41 67 83 25

Dang Le Malerservice Mariv.4, 2208 Kongsvinger T. 62 81 54 20

Furberg Surprises 4 you 2, Mensrudfeltet Jaren Ip, 2211 Kongsvinger T. 90 91 93 09

Peter Olsen Tronmosv.8, 2211 Kongsvinger T. 62 81 11 00

Kjell Erik Bergersen Dunderdalsv.10, 2208 Kongsvinger T. 97 00 61 12

Malerservice Villaznim Beqirii Bokfinken 1, 2209 Kongsvinger T. 62 81 35 11

Michael Wojciech Szaszor Gågata 18, 2211 Kongsvinger T. 62 41 89 80

Rolf Syverstuen, 2116 Sander T. 62 96 53 92

Brabygg Reaurering & Maling Rolf Løe Bing, Østre Solørv.2096. 2219 Brandval T. 62 81 96 09

BS Malerservice, Vandevjevegen, 2120 Sagstua T. 99 37 38 32

Stein Gruben Åsvegen 18, 2133 Gardvik T. 91 51 85 26

Mester farge Skarnes Gunnar Rønningen As Øgårdsv.5, 2100 Skarnes T. 62 96 25 05 www.mesterfarge-skarnes.no

Malermester Helge Lindbergsengen Tverrvegen 23, 2100 Skarnes T. 93 41 39 5

Bjørn Bekken, 2133 Gardvik T. 62 97 42 94

Runes Maling Og Vedlikehold  Gjermshuskleiva 36, 2210 Granli T. 92 02 64 89

Sandmoen As Kirkenæ, Gruetorget, 2260 Kirkenær T. 62 94 10 80

Malerservice Robert Torp, 2266 Arneberg T. 90 86 35 61

Tormod Svendsen, 2271 Flisa T. 97 15 33 99

Solør Malerservice Asein Ove Kilen, 2280 Gjesåsen T. 62 95 83 82

Bjørn Jacobsen, Ekornveien, 2280 Gjesåsen T. 62 95 89 51

 

Maler/firma-tjenester  Maler-service  ELVERUMDISTRIKTER

Tore Werner Olsen As Svartbekkv.1, 2411 Elverum T. 62 41 98 60 www.mesterfarge.com

Flugger Farve Elverum Svarbekkv.1, 2411 Elverum T. 62 43 66 90 www.flugger.no

Fargerike Elverum As Dammenv.2, 2406 Elverum T. 62 41 33 20 www.fargerike.no

Nerbys Malerservice Mastmov.47, 2407 Elverum T. 97 68 01 18

Elverum Farvehandel As Industrig.17, 2406 Elverum T. 62 41 11 17

Geir Olav Bakken Vindheiav.20, 2406 Elverum T. 62 42 59 70

Janus Olejnicszak Storg.16, 2408 Elverum T. 97 52 64 30

Maler & Snekkerservice Tomas Cirmarmanas Nordskagbydv.26, 2410 Hernes T. 908 22 778

Malermester Stensbye AS Horndalsv.320, 2410 Hernes T. 62 42 66 00

Kenneth Engseth, Sagene Ring, 2410 Hernes T. 92 09 70 63

Leif Erik Nedgård, 2410 Hernes T. 62 41 02 09

Malerens Sprøyteverksted Bjørn Hasleengen, Feltveien, 2410 Hernes T. 954 29 344

Maleren Kjell Åge Hasleengen, 2415 Heradsbygd T. 03 06 75 54

Trysil Flis & Malersenter As, 2420 Trysil T. 62 44 84 84 www.tfm.as 

Trysil Fritissservice Anong P Tøraasen, 2420 Trysil T. 62 45 39 93

Trysil Maler Og Tapetserer As Sæteråsen, 2429 Tørberget T. 47 65 87 99

Putelis Maling & Snekring Holen Gård, 2435 Braskereidfoss T. 90 69 80 43

Jon A Pedersen, 2435 Braskereidfoss T. 62 42 35 64

Johannesens Maling Tak og Blick, Sveheiim, 2435 Braskereidfoss T. 96 22 60 26

Vaktmestertjenester Ole Johan Rygg, Grønkilen, 2435 Braskereidfoss T. 92 63 39 81

J Johansen Malermesterfirma Knatten 2, 2436 Våler i Solør T. 91 79 43 00

Service Gruppen Stive Vilming, 2436 Våler i Solør T. 97 69 06 87

Tore Werner Olsen As, 2436 Våler i Solør T. 62 42 10 40

Malerfirma Skaterud & Eriksen, 2265 Namnå T. 62 94 72 00

Hans Martin Bjørkholen, Haugedalen, 2450 Rena T. 62 44 46 94

Maler/firma-tjenester / Maler-service HAMAR – DISTRIKTER

Flugger Farve Hamar Måsåbekkv.2, 2316 Hamar T. 62 51 28 01 www.flugger.no

Guldbrandsen Bygg & Anlegg Folkestadg.11, 2318 Hamar T. 90 29 15 47

Jac. E. Jensen & Sønn As Furnesv.135, 2318 Hamar T. 62 52 30 10 / 99 45 27 48 www.jacjensen.no

Hamar Gulv og Maling As Sigurd Jarlsg .2, 2316 Hamar T. 975 48 294

Hamar Malerservice As Øståsv.343, 2324 Vang på Hedmarken T. 938 99 861

Morten Skancke As Strandv.151a, 2316 Hamar T.62 55 39 39 /  94 36 73 25 www.skancke.no

Mjøsa Malerservice Jan S Kristoffersen Grønnegata 47, 2317 Hamar T. 917 23 000

Aarebrot Maling Vestre Alu 11, 2315 Hamar T. 41 22 31 10

Male og Snekkertjenester Duda Ringgata 281, 2318 Hamar T. 468 78 758

By Oppussing Burhan Yuksel Klukev.44, 2318 Hamar T. 998 80 079

BB Bygg As Sanglundv.3, 2319 Hamar T. 912 42 242 www.bb-bygg.no

TK Gulv & Interiør Hamar As Kårtorpv.1, 2320 Furnes T. 62 35 35 55

Vaktmester`n Hamar, 2323 Ingeberg T. 62 54 33 31

Malermester Anne Louise Gjør Mabel Sandbergsv.12, 2315 Hamar T. 959 03 716

Adrian Ilies Welhavensg.14, 2317 Hamar T. 45 67 23 64

Knut Grøndal Nedre Briskebyv.4, 2321 Hamar T. 62 53 20 07

Jsh Malerarbeid E J Gerghsv.10f, 2316 Hamar T. 415 67 723

Østbyen Vedlikehld Øyen Welhavensg.14, 2317 Hamar T. 97 08 98 90

Olstad Spec Mal As Christiesg.17, 2317 Hamar T. 80 56 44 10

Briskeby Maling Jonni Johanessen Vekten 23b, 2315 Hamar T. 93 29 10 37

Claus Myrmoen Strandg.71, 2317 Hamar T. 62 53 05 11

Magic Maler Ale Yuksel Klukev.44, 2318 Hamar T. 46 36 41 77

PS Nymalt Peter Soveny, 2312 Ottestad T. 95 81 32 61

Flis og Farge Ottestad As, Asphaugen, 2312 Ottestad T. 62 57 85 25

Spec-Mal Matlak, 2312 Ottestad T. 62 57 31 44

Morten Lund  Rugsvev.19, 2312 Ottestad T. 62 57 84 32

Vindurehabilitering, Alliero As, Harasjøen Næringspark, 2330 Valset T. 951 03 030 www.alliero.no

Olav Sandvoll Tøstilia 14, 2330 Vallset T. 62 58 74 34

Lars Ingel Gustavsen Gata 5, 2330 Valset T. 913 49 981

Fossberget Maling og Gulvservice As Nordlundvegen-Vallset 24, 2330 Valset T. 907 49 315

Fasadeservice Arne Haugsmoen Øvre Tomter, 2330 Vallset T. 62 57 16 01

Shadin Kordestani Malerfirma Bjørkv.2, 2322 Ridabu T. 62 53 44 14

Trond Engen Olsrudv.1, 2322 Ridabu T. 62 59 25 69

Beiseservice As Ryllikveien 50, 2322 Ridabu T. 62 59 60 24 www.beiseservice.no

F C Arnesen Altmuligmann Kåtorpgrenda 30, 2322 Ridabu T. 954 08 933

Arild Vangen Nuhusgutua 2, 2322 Ridabu T. 62 59 71 56

Hamar Malerservice As Øståvegen 343, 2324 Vang på Hedmarken T. 47 62 23 87 www.hemalerservice.com

Frank Sannes Malerservice, Veiberg, 2345 Ådalsbruk T. 41 26 43 36

Kjetil Stubsveen Maleservice, Stenvold, 2345 Ådalsbruk T. 62 59 23 33

Tom Erik Helseth Fjelltun, 2334 Romedal T. 48 17 34 99

Kai Morten Lindstad Galgumv.35, 2335 Stange T. 62 58 79 37

Erik Hagen Roav.89, 2335 Stange T. 454 52 402

Stange Farvehandel As Storgata 7, 2335 Stange T. 62 57 23 72 www.ideogdesign.com

Odd Lundby Hovshagen 2, 2337 Tangen T. 62 58 20 41

Ove Sletli, Bergtun, 2338 Espa T. 62 58 08 72

Løten Malerverksted As Dalstuv.21, 2340 Løten T. 62 59 01 89 www.lotenmalerverksted.no

Tapetsermester Willy Aas Øverløkken, 2340 Løten T. 62 59 44 68 / 970 71 550

Løten Malerservice Håvegen 1, 2340 Løten T. 62 59 13 80

Maler og Byggtapetserer Roar Aas Lillebo, 2340 Løten T. 920 32 190

Jaroslav Wojnar Meieriv.3, 2340 Løten T. 91 62 32 24

Rolf Erik Hagen, Elvested, 2340 Løten T. 62 59 29 90

Vaktmester`N Fredrik Nordal Helgøyv.1010, 2350 Nes på Hedmarken T. 90 24 33 71

Odd Mikkelsen Vasskjellv.49, 2320 Furnes T. 62 35 81 07

Kulør Gulvsystemer As Narmov.350, 2323 Ingeborg, T. 62 54 03 20 www.gulvsystemer.no

 

Maler/firma-tjenester  Maler-service  BRUMUNDDAL  /  HEDMARK-DISTRIKTER

Per Morten Aarvold Malermester, Mausetveien, Solvold, 2380 Brumunddal T. 62 34 03 24

Flugger Farve Brumunddal Gammelg.29, 2380 Brumunddal T. 62 35 05 36 www.flugger.no

Arne Rustand As, 2381 Brumunddal T. 62 34 29 80

Filipek Maling og Vask Ringsakerv.826, 2380 Brumunddal T. 62 34 43 25

Anders Brelin, Midtheim, 2380 Brumunddal T. 62 35 62 04 / 975 27 887

Morten Skancke As Strandsagv.11, 2383 Brumunddal T. 62 34 29 80 www.skancke.no

Jan Terje Holter Kongsv.62, 2380 Brumunddal T. 99 60 82 16

Wedvik Dekormaling Lillev.13, 2380 Brumunddal T. 92 45 72 06

Moelven Tak og Maleservice Breskerudv.4, 2380 Brumunddal T. 48 21 79 80

Malermester Nils Brelin, 2380 Brumunddal T. 62 34 00 72

Ragnar Larsens Malerfirma Ringsakerv.45, 2380 Brumunddal T. 62 34 35 77

Kurt Østmark Bjørkesvev.29, 2380 Brumunddal T. 62 12 16 71 / 404 91 361

Malermester Service Ole Lishagen Øgårdsv.17, 2390 Moelv T. 90 57 65 77

Mesna Fargehandel As Storg.112, 2390 Moelv T. 62 35 76 62 www.mesnafargehandel.no

J K Bygg Jacek Pavel Kulig Storg.182, 2390 Moelv T. 46 22 28 19

Gerdiminas Veikultis Stapperudv.42, 2390 Moelv T. 462 15 578

Ole Lishagen, 2390 Moelv T. 90 57 65 77

Gerdiminas Veikutis, Stapperudv.42, 2390 Moelv T. 46 21 55 78

Geir Bekkelund Prestv.63, 2360 Rudshøgda T. 62 36 53 87

Olstad Malermesterfirma, 2322 Ridabu T. 62 52 20 22

Maler/firma-tjenester Malerservice   DISTRIKTER  Nord / Sør  I HEDMARK

Maler Svein Hagen, 2440 Engerdal T. 91 11 38 70

Jarle M Vangen, 2500 Tynset T 62 48 49 42

Malermester Jan Larsen Elveg.9, 2500 Tynset T. 62 48 00 15

Jon Erik Hansson, 2500 Tynset T. 62 48 18 61

Malermester Kjell Olav Skogli, 2560 Alvdal T. 62 48 76 19 www.mesterfarge.no

Alvdal Bygg As, 2560 Alvdal T. 94 14 18 71

Thorbjørn Skinstad, 2480 Koppang T. 62 46 31 82

Rendalen Maler Service Remi Sopi, Otnes, 2485 Rendalen T. 97 18 35 34

Bjørnar Balstad Malerforretning  Semmingsplass, 2512 Kvikne T. 62 48 40 28  

Kvikne Malerservice, 2512 Kvikne T. 62 48 40 35

DISTRIKTER – HEDMARK Sør for Kongsvinger

Mesterfarge Skarnes As, 2101 Skarnes T. 62 96 25 05

Maler og Byggtapetsermester Harry Bakken. Trollhugen, 2130 Knapper T. 62 97 69 10

Strømner Hantlanger Service, Gjermshus, 2210 Granli T. 97 17 34 48

Bra Bygg Restaurering & Maling Rolf L Bing Ostre Solørv.2096, 2219 Brandval T. 62 81 96 09

Ole Gunnar Tollhaug, 2223 Galterud T. 62 86 77 67

Brødrene Skolbekken Maleforretning As, Fjellhaug, 2120 Sagstua T. 62 97 42 63

Jimmy Ullerstrand Malerservice, 2120 Sagstua T. 90 11 87 58

Malermester Walmann As, 2230 Skotterud T. 62 83 67 91 www.walmann.as

Malerfirma Kjell-Erik Stangnes, Bjørnstadmoen, 2230 Skotterud T. 62 83 61 88

Malermester Kjell Stangnes, 2232 Tobøl T. 62 83 51 53

Odal Maling og Vedlikehold  Hils Indgjerd, Austvatn, 2134 Austvatn T. 62 97 62 79

 

www.startsiden.no www.sol.no www.dinside.no www.google.no www.gulesider.no www.1881.no www.norge.no www.finn.no/kart

MALER/FIRMA-TJENESTER  MALER /MESTER-SERVICE  OPPUSSING/ VEDLIKEHOLD  OPPLAND – DISTRIKTER

MALER/FIRMA-TJENESTER  MALER /MESTER-SERVICE  OPPUSSING / VEDLIKEHOLD  HEDMARK – DISTRIKTER

Maler/firma-tjenester Maler-service  KONGSVINGER  – DISTRIKTER Sør / Nord 

Flugger Farve Kongsvinger Otto Wengsv.5, 2212 Kongsvinger T. 62 82 67 41 www.flugger.no

Harry Michaelsens Gulv og Malerservice Tranebø¨ærv.3, 2209 Kongsvinger T. 62 81 68 88

Kongsvinger Farvehandel As Fjellg.7, 2212 Kongsvinger T. 62 81 42 00 www.kongsvingerfarvehandel.no

Mesterfarge Kongsvinger Industriv.19, 2212 Kongsvinger T. 62 81 88 08

Malerfirma Temirbulatov Odinsv.1, 2214 Kongsvinger T. 95 66 143

Dang Le Malerservice Mariveien 1, 2208 Kongsvinger T. 62 81 54 20

Arvid Michalsen As, 2214 Kongsvinger T. 62 81 36 65

Artur Visjkamp Svalev.18, 2209 Kongsvinger T. 46 67 96 09

Tom Ljundquist Malerfirma As Gamle Bæreiav.23b, 2208 Kongsvinger T. 62 81 51 87 / 90 68 07 52

Tor Arne Husom Løkkeg.11, 2213 Kongsvinger T. 41 67 83 25

Dang Le Malerservice Mariv.4, 2208 Kongsvinger T. 62 81 54 20

Furberg Surprises 4 you 2, Mensrudfeltet Jaren Ip, 2211 Kongsvinger T. 90 91 93 09

Peter Olsen Tronmosv.8, 2211 Kongsvinger T. 62 81 11 00

Kjell Erik Bergersen Dunderdalsv.10, 2208 Kongsvinger T. 97 00 61 12

Malerservice Villaznim Beqirii Bokfinken 1, 2209 Kongsvinger T. 62 81 35 11

Michael Wojciech Szaszor Gågata 18, 2211 Kongsvinger T. 62 41 89 80

Rolf Syverstuen, 2116 Sander T. 62 96 53 92

Brabygg Reaurering & Maling Rolf Løe Bing, Østre Solørv.2096. 2219 Brandval T. 62 81 96 09

BS Malerservice, Vandevjevegen, 2120 Sagstua T. 99 37 38 32

Stein Gruben Åsvegen 18, 2133 Gardvik T. 91 51 85 26

Mester farge Skarnes Gunnar Rønningen As Øgårdsv.5, 2100 Skarnes T. 62 96 25 05 www.mesterfarge-skarnes.no

Malermester Helge Lindbergsengen Tverrvegen 23, 2100 Skarnes T. 93 41 39 5

Bjørn Bekken, 2133 Gardvik T. 62 97 42 94

Runes Maling Og Vedlikehold  Gjermshuskleiva 36, 2210 Granli T. 92 02 64 89

Sandmoen As Kirkenæ, Gruetorget, 2260 Kirkenær T. 62 94 10 80

Malerservice Robert Torp, 2266 Arneberg T. 90 86 35 61

Tormod Svendsen, 2271 Flisa T. 97 15 33 99

Solør Malerservice Asein Ove Kilen, 2280 Gjesåsen T. 62 95 83 82

Bjørn Jacobsen, Ekornveien, 2280 Gjesåsen T. 62 95 89 51

 

Maler/firma-tjenester  Maler-service  ELVERUMDISTRIKTER

Tore Werner Olsen As Svartbekkv.1, 2411 Elverum T. 62 41 98 60 www.mesterfarge.com

Flugger Farve Elverum Svarbekkv.1, 2411 Elverum T. 62 43 66 90 www.flugger.no

Fargerike Elverum As Dammenv.2, 2406 Elverum T. 62 41 33 20 www.fargerike.no

Nerbys Malerservice Mastmov.47, 2407 Elverum T. 97 68 01 18

Elverum Farvehandel As Industrig.17, 2406 Elverum T. 62 41 11 17

Geir Olav Bakken Vindheiav.20, 2406 Elverum T. 62 42 59 70

Janus Olejnicszak Storg.16, 2408 Elverum T. 97 52 64 30

Maler & Snekkerservice Tomas Cirmarmanas Nordskagbydv.26, 2410 Hernes T. 908 22 778

Malermester Stensbye AS Horndalsv.320, 2410 Hernes T. 62 42 66 00

Kenneth Engseth, Sagene Ring, 2410 Hernes T. 92 09 70 63

Leif Erik Nedgård, 2410 Hernes T. 62 41 02 09

Malerens Sprøyteverksted Bjørn Hasleengen, Feltveien, 2410 Hernes T. 954 29 344

Maleren Kjell Åge Hasleengen, 2415 Heradsbygd T. 03 06 75 54

Trysil Flis & Malersenter As, 2420 Trysil T. 62 44 84 84 www.tfm.as 

Trysil Fritissservice Anong P Tøraasen, 2420 Trysil T. 62 45 39 93

Trysil Maler Og Tapetserer As Sæteråsen, 2429 Tørberget T. 47 65 87 99

Putelis Maling & Snekring Holen Gård, 2435 Braskereidfoss T. 90 69 80 43

Jon A Pedersen, 2435 Braskereidfoss T. 62 42 35 64

Johannesens Maling Tak og Blick, Sveheiim, 2435 Braskereidfoss T. 96 22 60 26

Vaktmestertjenester Ole Johan Rygg, Grønkilen, 2435 Braskereidfoss T. 92 63 39 81

J Johansen Malermesterfirma Knatten 2, 2436 Våler i Solør T. 91 79 43 00

Service Gruppen Stive Vilming, 2436 Våler i Solør T. 97 69 06 87

Tore Werner Olsen As, 2436 Våler i Solør T. 62 42 10 40

Malerfirma Skaterud & Eriksen, 2265 Namnå T. 62 94 72 00

Hans Martin Bjørkholen, Haugedalen, 2450 Rena T. 62 44 46 94

Maler/firma-tjenester / Maler-service HAMAR – DISTRIKTER

Flugger Farve Hamar Måsåbekkv.2, 2316 Hamar T. 62 51 28 01 www.flugger.no

Guldbrandsen Bygg & Anlegg Folkestadg.11, 2318 Hamar T. 90 29 15 47

Jac. E. Jensen & Sønn As Furnesv.135, 2318 Hamar T. 62 52 30 10 / 99 45 27 48 www.jacjensen.no

Hamar Gulv og Maling As Sigurd Jarlsg .2, 2316 Hamar T. 975 48 294

Hamar Malerservice As Øståsv.343, 2324 Vang på Hedmarken T. 938 99 861

Morten Skancke As Strandv.151a, 2316 Hamar T.62 55 39 39 /  94 36 73 25 www.skancke.no

Mjøsa Malerservice Jan S Kristoffersen Grønnegata 47, 2317 Hamar T. 917 23 000

Aarebrot Maling Vestre Alu 11, 2315 Hamar T. 41 22 31 10

Male og Snekkertjenester Duda Ringgata 281, 2318 Hamar T. 468 78 758

By Oppussing Burhan Yuksel Klukev.44, 2318 Hamar T. 998 80 079

BB Bygg As Sanglundv.3, 2319 Hamar T. 912 42 242 www.bb-bygg.no

TK Gulv & Interiør Hamar As Kårtorpv.1, 2320 Furnes T. 62 35 35 55

Vaktmester`n Hamar, 2323 Ingeberg T. 62 54 33 31

Malermester Anne Louise Gjør Mabel Sandbergsv.12, 2315 Hamar T. 959 03 716

Adrian Ilies Welhavensg.14, 2317 Hamar T. 45 67 23 64

Knut Grøndal Nedre Briskebyv.4, 2321 Hamar T. 62 53 20 07

Jsh Malerarbeid E J Gerghsv.10f, 2316 Hamar T. 415 67 723

Østbyen Vedlikehld Øyen Welhavensg.14, 2317 Hamar T. 97 08 98 90

Olstad Spec Mal As Christiesg.17, 2317 Hamar T. 80 56 44 10

Briskeby Maling Jonni Johanessen Vekten 23b, 2315 Hamar T. 93 29 10 37

Claus Myrmoen Strandg.71, 2317 Hamar T. 62 53 05 11

Magic Maler Ale Yuksel Klukev.44, 2318 Hamar T. 46 36 41 77

PS Nymalt Peter Soveny, 2312 Ottestad T. 95 81 32 61

Flis og Farge Ottestad As, Asphaugen, 2312 Ottestad T. 62 57 85 25

Spec-Mal Matlak, 2312 Ottestad T. 62 57 31 44

Morten Lund  Rugsvev.19, 2312 Ottestad T. 62 57 84 32

Vindurehabilitering, Alliero As, Harasjøen Næringspark, 2330 Valset T. 951 03 030 www.alliero.no

Olav Sandvoll Tøstilia 14, 2330 Vallset T. 62 58 74 34

Lars Ingel Gustavsen Gata 5, 2330 Valset T. 913 49 981

Fossberget Maling og Gulvservice As Nordlundvegen-Vallset 24, 2330 Valset T. 907 49 315

Fasadeservice Arne Haugsmoen Øvre Tomter, 2330 Vallset T. 62 57 16 01

Shadin Kordestani Malerfirma Bjørkv.2, 2322 Ridabu T. 62 53 44 14

Trond Engen Olsrudv.1, 2322 Ridabu T. 62 59 25 69

Beiseservice As Ryllikveien 50, 2322 Ridabu T. 62 59 60 24 www.beiseservice.no

F C Arnesen Altmuligmann Kåtorpgrenda 30, 2322 Ridabu T. 954 08 933

Arild Vangen Nuhusgutua 2, 2322 Ridabu T. 62 59 71 56

Hamar Malerservice As Øståvegen 343, 2324 Vang på Hedmarken T. 47 62 23 87 www.hemalerservice.com

Frank Sannes Malerservice, Veiberg, 2345 Ådalsbruk T. 41 26 43 36

Kjetil Stubsveen Maleservice, Stenvold, 2345 Ådalsbruk T. 62 59 23 33

Tom Erik Helseth Fjelltun, 2334 Romedal T. 48 17 34 99

Kai Morten Lindstad Galgumv.35, 2335 Stange T. 62 58 79 37

Erik Hagen Roav.89, 2335 Stange T. 454 52 402

Stange Farvehandel As Storgata 7, 2335 Stange T. 62 57 23 72 www.ideogdesign.com

Odd Lundby Hovshagen 2, 2337 Tangen T. 62 58 20 41

Ove Sletli, Bergtun, 2338 Espa T. 62 58 08 72

Løten Malerverksted As Dalstuv.21, 2340 Løten T. 62 59 01 89 www.lotenmalerverksted.no

Tapetsermester Willy Aas Øverløkken, 2340 Løten T. 62 59 44 68 / 970 71 550

Løten Malerservice Håvegen 1, 2340 Løten T. 62 59 13 80

Maler og Byggtapetserer Roar Aas Lillebo, 2340 Løten T. 920 32 190

Jaroslav Wojnar Meieriv.3, 2340 Løten T. 91 62 32 24

Rolf Erik Hagen, Elvested, 2340 Løten T. 62 59 29 90

Vaktmester`N Fredrik Nordal Helgøyv.1010, 2350 Nes på Hedmarken T. 90 24 33 71

Odd Mikkelsen Vasskjellv.49, 2320 Furnes T. 62 35 81 07

Kulør Gulvsystemer As Narmov.350, 2323 Ingeborg, T. 62 54 03 20 www.gulvsystemer.no

 

Maler/firma-tjenester  Maler-service  BRUMUNDDAL  /  HEDMARK-DISTRIKTER

Per Morten Aarvold Malermester, Mausetveien, Solvold, 2380 Brumunddal T. 62 34 03 24

Flugger Farve Brumunddal Gammelg.29, 2380 Brumunddal T. 62 35 05 36 www.flugger.no

Arne Rustand As, 2381 Brumunddal T. 62 34 29 80

Filipek Maling og Vask Ringsakerv.826, 2380 Brumunddal T. 62 34 43 25

Anders Brelin, Midtheim, 2380 Brumunddal T. 62 35 62 04 / 975 27 887

Morten Skancke As Strandsagv.11, 2383 Brumunddal T. 62 34 29 80 www.skancke.no

Jan Terje Holter Kongsv.62, 2380 Brumunddal T. 99 60 82 16

Wedvik Dekormaling Lillev.13, 2380 Brumunddal T. 92 45 72 06

Moelven Tak og Maleservice Breskerudv.4, 2380 Brumunddal T. 48 21 79 80

Malermester Nils Brelin, 2380 Brumunddal T. 62 34 00 72

Ragnar Larsens Malerfirma Ringsakerv.45, 2380 Brumunddal T. 62 34 35 77

Kurt Østmark Bjørkesvev.29, 2380 Brumunddal T. 62 12 16 71 / 404 91 361

Malermester Service Ole Lishagen Øgårdsv.17, 2390 Moelv T. 90 57 65 77

Mesna Fargehandel As Storg.112, 2390 Moelv T. 62 35 76 62 www.mesnafargehandel.no

J K Bygg Jacek Pavel Kulig Storg.182, 2390 Moelv T. 46 22 28 19

Gerdiminas Veikultis Stapperudv.42, 2390 Moelv T. 462 15 578

Ole Lishagen, 2390 Moelv T. 90 57 65 77

Gerdiminas Veikutis, Stapperudv.42, 2390 Moelv T. 46 21 55 78

Geir Bekkelund Prestv.63, 2360 Rudshøgda T. 62 36 53 87

Olstad Malermesterfirma, 2322 Ridabu T. 62 52 20 22

Maler/firma-tjenester Malerservice   DISTRIKTER  Nord / Sør  I HEDMARK

Maler Svein Hagen, 2440 Engerdal T. 91 11 38 70

Jarle M Vangen, 2500 Tynset T 62 48 49 42

Malermester Jan Larsen Elveg.9, 2500 Tynset T. 62 48 00 15

Jon Erik Hansson, 2500 Tynset T. 62 48 18 61

Malermester Kjell Olav Skogli, 2560 Alvdal T. 62 48 76 19 www.mesterfarge.no

Alvdal Bygg As, 2560 Alvdal T. 94 14 18 71

Thorbjørn Skinstad, 2480 Koppang T. 62 46 31 82

Rendalen Maler Service Remi Sopi, Otnes, 2485 Rendalen T. 97 18 35 34

Bjørnar Balstad Malerforretning  Semmingsplass, 2512 Kvikne T. 62 48 40 28  

Kvikne Malerservice, 2512 Kvikne T. 62 48 40 35

DISTRIKTER – HEDMARK Sør for Kongsvinger

Mesterfarge Skarnes As, 2101 Skarnes T. 62 96 25 05

Maler og Byggtapetsermester Harry Bakken. Trollhugen, 2130 Knapper T. 62 97 69 10

Strømner Hantlanger Service, Gjermshus, 2210 Granli T. 97 17 34 48

Bra Bygg Restaurering & Maling Rolf L Bing Ostre Solørv.2096, 2219 Brandval T. 62 81 96 09

Ole Gunnar Tollhaug, 2223 Galterud T. 62 86 77 67

Brødrene Skolbekken Maleforretning As, Fjellhaug, 2120 Sagstua T. 62 97 42 63

Jimmy Ullerstrand Malerservice, 2120 Sagstua T. 90 11 87 58

Malermester Walmann As, 2230 Skotterud T. 62 83 67 91 www.walmann.as

Malerfirma Kjell-Erik Stangnes, Bjørnstadmoen, 2230 Skotterud T. 62 83 61 88

Malermester Kjell Stangnes, 2232 Tobøl T. 62 83 51 53

Odal Maling og Vedlikehold  Hils Indgjerd, Austvatn, 2134 Austvatn T. 62 97 62 79

 

www.startsiden.no www.sol.no www.dinside.no www.google.no www.gulesider.no www.1881.no www.norge.no www.finn.no/kart

MALER/FIRMA-TJENESTER   GJØVIK – RAUFOSS / TOTEN – HADELAND – LILLEHAMMER  –  OPPLAND  DISTIKTER 

Maler/firma-tjenester  Malerservice  GJØVIK  

Flugger Farve Gjøvik Storg.12, 2815 Gjøvik T. 61 17 22 69 www.flugger.no

Fargerike Gulvsenteret Øvre Toteng.7, 2815 Gjøvik t. 61 13 57 90 www.fargerike.no

Malermester Rune Stende Ringv.8b, 2815 Gjøvik T. 61 18 76 00 www.stende.com

Malermester Stian Stende Blivgodtv.136, 2825 Gjøvik T. 99 50 22 14

Malermester Jan Andreassen As Ringv.7, 2815 Gjøvik T. 61 14 67 80

Malerfirma Bjørn A Lønstad Vestre Totenv.106, 2818 Gjøvik T. 99 49 99 05

Gjøvik Malerservice Øvre Torvg.7, 2815 Gjøvik T. 61 13 34 50 / 61 18 04 09

HBH Malerservice As Kasper Andresensv.9, 2815 Gjøvik T. 94 88 09 90 / 61 40 17 71

Wangs Malerservice Astridsv.17, 2819 Gjøvik T. 61 17 81 01

Sveins Maling og Tapetsering Staudev.2, 2817 Gjøvik T. 61 17 77 91

Snioka Topp Maling Trondhejemsv. 16c-103, 2821 Gjøvik T. 46 39 99 81

Ronny Tangen Tordenskioldsg.6a, 2821 Gjøvik T. 90 74 21 59

Jan R Furuset Prost Blomsg.37c, 2819 Gjøvik T. 61 17 08 71

Finn Roald Amundsen Trondhjemsv.47, 2819 Gjøvik T. 61 13 25 66

Thomas Johansen Bondelisvingen 12, 2816, Gjøvik T. 97 61 00 24

Gjøvik Byggservice As Stampev.3, 2827 Hunndalen T. 92 67 90 55

Stig og Arilds Malerservice Furulia 19, 2827 Hunndalen T. 61 19 59 99

Ferencz Csiki Ludsg.40, 2815 Gjøvik T. 61 17 21 87

Maler/firma-tjenester  Malerservice   RAUFOSS

Erik Owrenn Malerservice Framstadv.15b, 2830 Raufoss T. 97 03 50 11 /  950 62 610

Stig og Arilds Malerservice, 2830 Raufoss T. 958 28 471

Maling Og Montasje Ole C Danielsen Østvollvegen 3a, 2830 Raufoss T. 97 40 86 13 / 405 51 434

Maler/firma-tjenester  Malerservice  TOTEN / HADELAND –  DISTRIKTER

Maler Reidar Myre, Vest-Torpa, 2870 Dokka T. 61 11 93 43

Brødrene Slette, 2870 Dokka T. 61 11 05 08

A-Å Oppussing Da Møllebakken 6, 2879 Odnes T. 45 43 51 14 www.a-aaoppussing.no   

Malermester Lukasz Grzegorzek Barstafv.150, 2838 Snertingdal T. 96 67 47 47

Magne Myrheim Byggservice Kletthagen 10, 2838 Snertingdal T. 61 18 73 43

Star Malerservice Storg.42, 2840 Reinsvoll T. 995 48 014

Lasse Rian Sentrumsg.9, 2840 Reinsvoll T. 995 74 330

Malermester Arild Bekkelund Køllav.7, 2846 Bøverbu T. 61 19 66 42 / 951 80 519

Oppland Maler og Gulvservice As Sandv.13, 2846 Bøverbu T. 97 07 42 27

Hoel Malertjenester Karl Martin Engh Kolbulinna 568, 2847 Kolbu T. 61 16 73 65

Trond Olav Granholt Biribakken 2, 2848 Skreia T. 984 40 505

Malermester Thomas Stende, 2820 Nordre Toten T. 93 02 71 79

Tore Skogen, Nordlia, 2820 Nordre Toten T. 92 24 6 92

Magne Willerud Rute 511, 2848 Skreia T. 61 16 65 87

Toten Malertjenester, Lifland, 2849 Kapp T. 99 64 10 35

Byggtapetserer Per Nordhagen Bjørkebakken 5, 2849 Kapp T. 907 03 084

Magne J Jensen, 2849 Kapp T. 45 21 65 62

Per Wagner Hansen, 2849 Kapp T. 61 16 07 67

Lena Male-og Epoxyservice, Kiseroa, 2850 Lena T. 61 16 00 46

Kjell Nordhagen As Hovdesvingen 2, 2850 Lena T. 61 16 17 77 www.mesterfarge.no

Toten Bygg og Anlegg As  Industriv.3, 2850 Lena T. 61 16 86 00 www.tba.no

Jacek Galicki Male og Byggarbeider, 2850 Lena T. 46 39 66 73

Toten Bygg og Anlegg As Industriv.3, 2850 Lena T. 61 16 86 00 www.tba.no

Malermester Opsahl, 2720 Grindvoll T. 61 32 62 68

Malerfirma Espen Knutsen Bjørgev.47, 2730 Lunner T. 90 94 73 42

Geir Sørum Myrstugrenda 2, 2730 Lunner T. 61 32 24 01

Malermester Steinar Ellingsen As Oppdalslinna 91, 2740 Roa T. 90 11 13 86

Malerfirma Alf Østby Roalinna 70, 2740 Roa T. 61 32 20 98

Malermester Øyvind Brænd Granittv.10, 2743 Harestua T. 90 50 56 71

Rune Aksel Fredriksen Furuv.8, 2743 Harestua T. 61 32 37 51

Egil Skoglund Karimoen 26, 2643 Harestua T. 46 87 47 04

Maler og Byggtapetserer Morten Ramberg Søndre Ålsvegen 176, 2750 Gran T. 61 33 09 10

Arne Kr Nilsen Soltoppen, 2750 Gran T. 61 32 92 68

Kjell Kolbjørnsen, 2750 Gran T. 61 33 01 59

Kjell Steinar Østeng Jarenstanda 30, 2750 Gran T. 61 33 10 10

RH Male og Gulvservice Rune HongshagenKjølv.61, 2760 Brandbu T. 93 02 96 09

Malermester Morten Fredrikstad Tomtebråtan 7, 2760 Brandbu T. 61 33 80 60 / 97 16 54 39

Malerfirma Ola Lien Thors. Treholtsv.3a, 2760 Brandbu T. 91 32 11 64

Malerfirma Runar Fjellheim, Kjølveien, 2760 Brandbu T. 61 33 59 44

Lundby Malerservice, Hennung, 2760 Brandbu T. 90 98 28 34

Westcheim Malerservice Tomtebråtan 2, 2760 Brandbu T. 61 33 46 02

Kjetil Brovold Kjækstadv.59, 2760 Brandbu T. 61 33 74 45

Aksel Rækken, 2760 Brandbu T. 92 04 18 85 

Lehonard Thomassen Bleikenv.42, 2760 Brandbu T. 61 33 43 46

A Lynnebakken & Sønn Olav Lynnebakken Haugsbakken 31, 2770 Jaren T. 61 32 89 40

Håndverkservice Kennet Simensen Rogne 17, 2770 Jaren T. 61 33 53 71

Malermester Geir Syversen As, Delet, 3520 Jevnaker T. 61 31 00 20

Malermester Gammelsetr Liav.6, 3520 Jevnaker T. 61 39 02 80

Eriksrud Male og Sprøyteservice Dr. Hvattumsv.1, 3520 Jevnaker T. 95 82 24 43

Asbjørn Bakken Hestehovsbakken 30, 3520 Jevnaker T. 61 31 20 03

Barrios Maleservice Svenåv.43, 3520 Jevnaker T. 47 38 42 53

Runar Rundhaug Malerservice Linneasvingen 24, 3520 Jevnaker T. 61 31 27 63 / 91 38 59 40

Gjermund Klinkenberg Brøbystubben 5, 3520 Jevnaker T. 90 96 29 05

Knut Arnesen Hovsbakken 8, 3520 Jevnaker T. 61 31 13 06

Ktistian Orvang  Bogav.8, 3520 Jevnaker T. 95 82 24 44

Ivar Andreassen Vinkelv.7, 3520 Jevnaker T. 92 08 78 95

 

Maler/firma-tjenester  Malerservice  LILLEHAMMER  / DISTRIKTER

Flugger Farve Lillehammer Industrig.13, 2619 Lillehammer T. 61 26 75 59 www.flugger.no

Mesna Fargehandel As Kirkeg.52, 2609 Lillehammer T. 61 25 06 43 www.mesnafargehandel.no

Jenia Kremmerhuset Gudbrandsdalsv.188, 2619 Lillehammer T. 61 25 00 66 www.jernia.no  

Jernia Avd Borgen Storg.92, 2615 Lillehammer T. 61 25 30 40 www.jernia.no

Landbruksmaling Per Kristiansen Cathinka Guldbergsv.23, 2609 Lillehammer T. 415 65 444

Malermestrene Indre Østland As Fåbergg.140, 2515 Lillehammer T. 61 25 14 10 www.malermestrene.no

Furulund Malerservice Lillehammer Røysbakken 13, 2608 Lillehammer T. 95 42 30 66

Lillehammer Gulv og Veggservice Storg.115, 2615 Lillehammer T. 61 25 15 20 www.ragnvald-moe.no  www.kulor.no

Gudbrandsdal Male og Overflatebehandling Øijordsv.10, 2608 Lillehammer T. 61 29 38 38

Ragnvald Moe As Storg. 115, 2615 Lillehammer T. 61 25 15 20 www.ragnvald-moe.no

TT Maler`n Thomas Thomsen Blesterv.88a, 2618 Lillehammer T. 97 06 25 37

Malermester Ole Lishagen, 2615 Lillehammer T. 90 57 65 77 www.lishagen.com

Malermester Ståle Berg Simen Fougnersv.4, 2614 Lillehammer T. 92 86 66 69 53

Malermester Svein Høvern Fredrik Colletsv.18, 2614 Lillehammer T. 61 02 00 10

Arnold Rødbergshagen Bakkalykkja 3b, 2614 Lillehammer T. 97 50 61 88

Maler Magnus Davidsson Bakkalykkja 3c, 2614 Lillehammer T. 96 84 36 53

Backstrøm`s Sprøytemaling Høytrykk Vaskings & Restuarering Lågenv.16a, 2615 Lillehammer T. 61 25 48 37

Tom Engelstad Byggtapetserer Vatninga 5, 2614 Lillehammer T. 61 26 75 92

STI Rosenlund Håndverk As Industrig.13, 2619 Lillehammer T. 99 04 06 10

Hus og Hytteservice Mariusz Sylwester Dziak Vingromsv.431, 2608 Lillehammer T. 95 41 77 71

Tore Varlid Bakliv.295, 2625 Fåberg T. 94 14 97 91

Oppland Sprøytemaling, 2630 Ringebu T. 90 93 08 28

John Strakston Laugv.14, 2630 Ringebu T. 61 28 06 45

Piomar Maling og Vedlikehold Fåvangtorget, 2634 Fåvang T. 90 82 49 12

Marcin H Wawrzynczyk, 2690 Skjåk T. 97 42 56 80

Malermester Ståle Engen Øvermoen 3, 2836 Biri T. 61 18 16 46 / 911 17 340

Malermestrene Indre Østland As Biriv.77, 2636 Biri T. 61 18 00 27 www.malermestrene.no  

Maler Tore Myrheim, 2837 Biristrand T. 97 02 41 02

 

Maker/firma-tenester  Malerservice OPPLAND  DISTRIKTER

Fargerike Vinstra, 2640 Vinstra T. 61 29 07 07 www.fargerike.no

Gulv-Veggservice Terje Kappelslåen, 2672 Sel T. 61 23 32 84

Malerservice Hans E Stubdal Breskebakke 11, 2860 Hov T. 61 12 22 39

Harald Hauge Malerfirma, 2662 Dovre T. 22 16 17 89

Jan Arne Vangen Moavegen 3, Harpefoss, 2647 Sør-Fron T. 61 29 82 97

Einar Skogen, 2950 Skammestein T. 99 71 43 61

Karlsen  Fargehandel Gausdalsv.1590, 2651 Østre Gausdal T. 61 22 68 00 www.karlsenfargehandel.no

Lunde & Kampesveen Bauker, 2651 Østre Gausdal T. 91 79 98 44  

Ragnar Kaarfald, Bødal, 2653 Vestre Gausdal T. 61 22 51 11

Kåre Ulsaker, 2890 Etnedal T. 90 76 25 90

Malerrull`n As,Fagernes, 2900 Fagernes T. 61 36 66 66  www.malerrullen.no  www.kulor.no 

Malerrullen As avd Håndverksvirksomhet , 2900 Fagernes T. 61 36 66 55

Maler Andeas Stenumgård Rute 555, 2900 Fagernes T. 99 16 11 17

David Worth Garliv.55, 2900 Fagernes T. 47 88 99 07

Byggtapetserer og Maler Ole Andreas Haadem, Bergli, Leira i Valdres T.61 36 46 74

Valdres Maling Antonio Carillo, Lobygda, 2920 Leira i Valdres T. 95 87 23 73

Bagn Malerservice, 2930 Bagn T. 61 34 64 17

Erik Willy Juven., 2930 Bagn T. 90 07 35 75

Børsting Maler & Tapetserer, 2933 Einli T. 61 34 70 92

Volbu Vedlkehald Vølbusvegen 151, 2940 Heggenes T. 61 34 05 34

Kjell Erik Paulsrud, 2940 Heggenes T. 61 34 01 61

Jon Erik Stangnes, Moagoto 4, 2940 Heggenes T. 94 37 02 17

Ove Brenden, 2940 Heggenes T. 61 34 01 97

Malermester Jan-Kristian Dalen As, 2943 Rogne T. 90 97 54 48  

Ole Normann Skrebergene Skrebergene, Valdres, 2943 Rogne T. 61 34 23 89

Svein Høgsnes, 2943 Rogne T. 61 34 24 76

Knut Øystein Bakken, Brubråten, 2943 Rogne T. 90 92 65 51  

Mantas Håndverkservice Grønebakkein 4, 2953 Beitostølen T. 90 53 66 17

Knut Aarengen Malerfirma, 2960 Røn T. 61 34 43 84

Gjermund Dalen As, 2960 Røn T. 99 55 18 60

 

 

 

 

Stats