forbrukerradet.no  sol.no dinside.no  google.no  gulesider.no  1881.no io.no  maps.google.no   youtube.com   twitter.com   facebook.no

Stortinget   stortinget.no            Regjeringen     regjeringen.no          Off. Norges-info   norge.no

                                                       KOMMUNER I NORGE 

Kommuneoversikt i Norge, kommune-info, kommunale tjenester / kommunetjenester,  navkontorer, kommune, fylkeskommuner, m.m.

Fylker- byer – kommuner i    Østfold –  Buskerud –  VestfoldTelemark –  Aust-AgderVest-Agder –  Rogaland  –   Hordaland –   Sogn-FjordaneMøre-Romsdal –       Sør-TrøndelagNord-Trøndelag –   Nordland –   Troms –   Finnmark –  Hedmark –   Oppland

Norges postnumreFylkes-info Fylker, kart, innbygger-antall, størrelse /areal m.m.  norge.no  snl.no  http://no.wikipedia.org/wiki/Norges_postnumre    http://anetre.no/fylker-kommuner.htm   servicetorget.no

Kommune / befolkning m.m. http://no.wikipedia.org/wiki/Liste_over_Norges_st%C3%B8rste_tettsteder

Kommuner  Oslo -Akershus

OSLO KOMMUNE -– ASKER kommune – BÆRUM kommune – ROMERIKE kommuner – FOLLO kommuner   

NAV kontorer i Oslo og ditt fylke  NAV+og+samfunn/Kontakt+NAV/NAV+i+ditt+fylke nav.no

Nav lokalt Akershus nav.no/no/lokalt/akershus  nav.no                                                   maps.google.no    bykart.eu/oslo.html

Oslo kommune T. 02 180             oslo.kommune.no

Asker kommune T. 66 90 90 90     asker.kommune.no

Bærum Kommune T. 67 50 40 50  baerum.kommune.no                                                                                                      

Romerike – Nedre / Øvre – Fylkeskomm. T 22 05 50 00 akershus.no

Kommuner i Nedre Romerike   

Aurskog-Høland Kommune T. 63 85 25 00  aurskogholand.kommune.no

Fet Kommune T. 53 88 61 00 fet.kommune.no

Lørenskog Kommune T. 67 93 40 00 lorenskog.kommune.no

Nittedal Kommune T. 67 05 90 00 nittedal.kommune.no

Rælingen Kommune T.63 83 50 00 ralingen.kommune.no                                                                                          maps.google.no

Skedsmo Kommune T. 66 93 80 00 skedsmo.kommune.no

Sørum Kommune T. 63 86 90 00 sorum.kommune.no

Kommuner i Øvre Romerike                                                                                                                    

Eidsvoll Kommune T. 66 10 70 00 eidsvoll.kommune.no

Gjerdrum Kommune T. 66 10 60 00 gjerdrum.kommune.no

Hurdal Kommune T. 66 10 66 10 hurdal.kommune.no

Nannestad Kommune T. 66 10 50 10 nannestad.kommune.no

Ullensaker Kommune T. 66 10 80 00 ullensaker.kommune.no

Kommuner i Follo –  www.follo.no  

Oppegård Kommune T. 66 81 90 90 oppegard.kommune.no

Ski Kommune T. 64 87 87 00 ski.kommune.no

Vestby Kommune T. 64 98 01 00 vestby.kommune.no

Ås Kommune T. 64 96 20 00 as.kommune.no                                                                                                               maps.google.no 

Enebakk Kommune T.64 99 20 00 enebakk.kommune.no

Frogn Kommune T. 64 90 60 00 frogn.kommune.no

Nesodden Kommune T. 66 06 43 00 nesodden.kommune.no                                                                        

 

Stats