vegvesen.no  forbrukerportalen.no  sol.no dinside.no  google.no  maps.google.no  1881.no  gulesider.no 1881.no

                                 Autoriserte  BILVERKSTEDER – SOGN / FJORDANE

                                       Økonomiservice / rep / EU-kontroll – bilskade m. m. alle merker

 Bilverksted kjeder   mekonmen.no    sjekkpunkt.no    mecacarservice.no     bilxtra.no    boschcarservice.no    automester.no

 Bilverksteder FØRDE

As Autoservice, Kusslid, 6800 Førde T. 57 83 38 80  as.autoservice.no

Diesel-Elektro As Halbrendslia 24, 6800 Førde T. 57 82 21 77  diesel-elektroforde.no   boschcarservice.no                       maps.google.no

Bil Klinikken As Fjærev.1, 6800 Førde T. 57 72 55 00   bilklinikken.no

Bilskadesenteret As Halbrendsøyra 3, 6800 Førde T. 57 83 72 50   bilskadesenteret-as.no

Førde Bilservice As Flov.6, 6801 Førde T. 57 83 07 00    ordebil.no  boschcarservice.no

Opus As Halbrendsøyra 7, 6800 Førde T. 57 82 99 00     opusas.no

Sunnfjord Bil As Holtemyrane 10, 6800 Førde T. 57 82 22 77 sunnfjordbil.no

Rico Førde A/S Steinav.6, 6800 Førde T. 57 83 72 22 ricoforde.no  mecacarservice.no

Autoforum As Sanderplassen 6800 Førde T. 57 83 09 60 autoforum.sf.no                                                                            maps.google.no

Bilverksteder FLORØ

Bil og Havservice Strandavegen 6906 Florø T. 57 74 05 30   fbh.as boschcarservice.no

Janco Bilrep. Evja, 6900 Florø, T. 57 74 38 55 jancobil.no

Leiv Austrheim as Noredstrandv.40, 6823 Sandane T. 57 86 58 60 mecacarservice.no

Leikanger Auto As Hanahaug 10, 6863 Leikanger T. 57 65 31 00  leikangerauto.no  mecacarservice.no

GT Bil as, Galdetoppen, 6869 Hafslo T. 57 68 16 88 gtbilas.no    mecacarservice.no

Luster Hafslo Bilsenter As 6869 Hafslo, T. 57 68 35 55 hafslobilsenter.no

Fortun Bensinstasjon as, 6877 Fortun T. 57 68 61 57 fortunbenst.no   mecacarservice.no

West Maskin Håbakken 6887 Lærdal T. 57 66 93 05   west-maskin.no   sjekkpunkt.no

Vågsøy Barmen og Lund As, Gate1 Nr.18, 6700 Måløy T. 57 84 88 88 barmenoglund.no                                                 maps.google.no

Bil og Body As, Gate1 Nr1, 6700 Måløy T. 57 85 05 34

Svelgen Motorsenter G Scheldrups v.111, 6723 Svelgen T. 57 79 36 11 mecacarservice.no

Terdal Bilservice, 6727 Bremanger T. 57 79 68 80 rutebilane.no   mecacarservice.no

Selje Auto 6741 Selje, T. 57 85 65 45 mekonomen.no

Haugen Motor As Grodås, 6763 Hornindal T. 57 87 95 00  haugen-motor.no    mecacarservice.no      .

PS Bil as Øyane 4, 6772 Nordfjordeid T. 57 86 12 11 psbil.net       mecacarservice.no

Lars Kveen 6781 Stryn T. 57 87 20 00 lars-kveen.no    boschcarservice.no

Stryn Stryn Mek. Verksted As, Langeset 6783 Stryn T. 57 87 57 50 strynmek.no

Lærdal Aurland Bil og Maskin As Onstadv.5, 5745 Aurland T. 57 63 35 10 bilxtra.no

Vaage Karosseri Fyllingsnes 5913 Eikangervåg T. 56 35 63 50 boschcarservice.no

Sogndal Kaupanger Bil As Vangestadv.1, 6454 Kaupanger T. 57 67 69 60 kaupangerbil.no                                             maps.google.no

Melkild Bilverksted Nordmørsv. 35, 6600 Sunndalsøra T. 71 69 99 00 melkild.no

Jølster Bil As, 6643 Skei I Jølster, T. 57 72 68 90 jolsterbil.no

Skadesenteret Sogn As Skarpeteigv.1, 6854 Kaupanger T. 57 62 70 60 skadesenteretsogn.no

Quick Partner, Esso Hermansverk, 6863 Leikanger T. 57 65 34 16 hermansverk.com/3.html

Vee Bensin og Bilrekvisita Årdalsv.1, 6884 Øvre Årdal T. 57 66 30 40 mecacarservice.no

Tistles Auto, Limmesand, 6893 Vik i Sogn T. 57 69 77 99 mecacarservice.no

Vik Bil As, 6893 Vik i Sogn T. 57 69 54 00 vikbil.no

Høyanger Bil 6993 Høyanger T. 57 71 32 77 hoyangerbil.no                                                                                             maps.google.no

_________________________________________________________

Stats