startsiden.no sol.no  dinside.no  google.no gulesider.no 1881.no finn.no  maps.google.no  flytteportalen.no posten.no  facebook.no  

                                                                    FLYTTE-BYRÅER  

FLYTTEHJELP – FLYTTEBIL – FLYTTETJENESTER – FLYTTESERVICE – TRANSPORTBYRÅ

ØstfoDram – Vestfo – Telem – AgdeStavangBergenSogn-FjordM-Roms – Trondh – NordlTrom/FinnHed/Oppl

FLYTTEBIL / VASKE HJELP – FLYTTETJENESTER i OSLO – ASKER / BÆRUM – ROMERIKE – FOLLO

 Flyttebyrå – Flyttebil i OSLO

ALT Flytte og Transportservice Ammerud v. 43, 0958 Oslo t. 22 19 06 90 www.altflytt.no

Anders Transport Strøms v. 267 B, 0668 Oslo t. 454 68 122 www.anderstransport.no

A Rogers Flytteservice As Asperudlia 59, 1258 Oslo t. 907 42 655 www.rogers.no

Avance Transport t. 22 57 03 17 www.avancetransport.no 

AHS Flyttebyrå Furer Nymos v. 6, 0956 Oslo t. 22 16 12 78 www.ahsflyttebyro.no 

Bislet Bilutleie Oslo  Kassebiler, varebiler/ flytt selv biler / leiebil  www.bislet.no     

Oslo Varebilutleie, Oslo øst,  www.oslovarebilytleie.no

Bergs Transport, 1255 Oslo t. 94 47 37 36 www.bergstransport.no

Billig Flytting og Nedvask Trondheims v. 21, 0560 Oslo t. 480 00 122 www.billigflytting.no

Bra Flytting og Renhold as – Oslo – Akershus    www.brarenhold.no 

Centrum Flyttetjenester Gamlev.1, 1053 Oslo t. 22 75 00 00

Christiania Transport Bureau As Ensjøv.12, 0655 Oslo t. 23 01 14 60 www.christiania-transport.no

Din Transport – rydde / flyttehjelp m. mer. t.938 73 239

Euro Transport Risløkkv.2, 0580 Oslo t. 22 72 30 60 www.eurotransport.no

Flytt På Minutt Dyretråkket 31, 1251 Oslo t. 924 78 173 www.flyttpaminutt.no

Flytteekspressen As Kakkelovnskroken 2, 0954 Oslo t. 924 57 200 www.flytteekspressen.no

Flytte trans Etterstadkroken 5 B, 0659 Oslo t. 22 11 44 00 www.flyttetrans.no

Flyttegutta og Pianotransport Sandstuv. 70 A, 0680 Oslo t. 22 71 77 11 www.flyttegutta.no 

Flyttespesialisten www.flyttespesialisten.com

Flyttesentralen Oslo / Omegn T. 815 73 646 www.flyttesentralen.com

Flyttefoten Brynsv.1, 0667 Oslo t. 80 03 59 88 www.flyttefoten.no

Fortotto Rådhusg. Oslo, T. 479 11 720 www.fortotto.no

Grunerløkka Flyttebyrå Frysja v. 35, 0884 Oslo t. 23 89 64 37 www.flyttebyraet.no

Home Relocation Peter Møllers v.6b, 0585 Oslo T. 21 68 22 22 www.homerelocation.no   

HMH Cargo Bryns v. 1, 0667 Oslo t. 22 88 11 89 www.hmhcargo.no

Jonny Larsen Transport Lerdals v. 14 C, 1263 Oslo t. 928 55 717

K-V-K Verkseier Furulundsv. 21, 0668 Oslo t. 80061 480 / 22 15 15 55 www.kvk.no

Lagerhotellet og Flytteservice Strømsv. 314 B, Furuset 1081 Oslo t. 22 89 08 90 www.lagerhotell.no

L P. Transport & Flyttebyrå, Oslo t. 22 16 60 10 www.flyttebyraa.com

Move-it Grorudv 73, 0976 Oslo t. 22 90 10 00 www.move-it.no

Noor Transport & Flyttebyrå Lindeberg v. 11 C, 1069 Oslo t. 412 48 445 www.noortransport.no 

Oslo Flytt Frakt og Vaskeservice Pløens g. 4, 0184 Oslo t. 975 28 265

Oslo Flyttebyrå Holmlia Senter v.15, 1255 Oslo t. 45 23 22 33

Oslo Flyttetjeneste Brænesv.7, 7022 Trondheim T. 92 63 17 28  www.osloflyttetjeneste.no

Rydde, vaske. flyttetransport  www.ryddogkast.com

Ryddekompaniet – Oslo og Akershus  www.ryddekompaniet.no

Søppel-taxi www.ryddogkast.no                

System Renhold Og Flyttebyrå Ryenberg v. 70, 0677 Oslo t. 24 07 11 50 www.systemrenhold.com

St Haugen Flytte & Rengjøringsbyrå Wilhelms g. 3, 0168 Oslo t. 900 28 046

Straxx Tjenester Grønland 12,0188 Oslo T. 46 46 01 46 www.straxx.no

Sporty Budservice Sransev.21, 0975 Oslo T. 22 99 52 99 www.sporty.no

Skullerud Flyttebyrå  T.93 43  62 26 / 89 39 20 00 www.skflytte.no  

Søppeltaxi / bortkjøring av skrot og søppel, Østerheimv.12 D Oslo t. 22 16 12 15 www.ryddflytt.no

Snorres Flytteservice Kaldbakkfaret 17, 0950 Oslo t. 22 16 18 01 www.snorreflytt.no

Syv Stjernes Flyttebyrå Nedre Ullevål 11, 0850 Oslo t. 41 77 70 99 www.syvstjernes.no

Kjelsås Flytte & Vaskebyrå Bekkenstenv. 25 B, 0976 Oslo t. 22 25 78 09

Key Transport & Flyttebyrå Stansev. 37, 0976 Oslo t. 22 16 30 31 www.keytransport.no  

Nicolai Transport Linnerudv. 10, 0594 Oslo t. 934 00210

Syv Stjerners Renhold og Flyttebyrå Nedre Ullevål11, 0850 Oslo t. 417 77 099 www.syvstjerners.no

West Flyttebyrå Norge As Oslo T. 815 22 033 www.westflyttebyra.no

Flyttebyrå i  ASKER OG BÆRUM

BTB Bærum Transportbyrå Ringeriksv.219, 1340 Skui t. 67 17 19 70 www.baerumtransportbyraa.no  

Huskic Transport Sandvika t. 904 09 140 www.huskictransport.no

Stor Oslo Transport og Flyttebyrå Vestli v. 4,1344 Haslum t. 22 43 44 00 www.storoslotransport.no

Majortrans Flytteservice Bærum Grini Næringspark 1, 1361 Østerås t. 67 15 70 70

Bekkestua Varebilutleie Gjønneskogen 62, 1356 Bekkestua T.  92 01 33 10  www.bekkestuavarebilutleie.no

Flyttebyrå i  ROMERIKE

H S Transport Heggev.4, 1481 Hagan t. 22 16 12 78 www.hs-transport.no

Granum Flytte & Transport Brasme v. 5, 1481 Hagan t. 67 06 13 92 www.flytte.no

Frogner Flytteservice Trondheims v. 433, 2019 Skedsmokorset t. 976 32 659

Dahls Flyttebyrå, 2015 Leirsund T. 63 87 79 10 www.dahls.no

Akershus Flytte og Rengjøringsservice Sagdals v. 7 B. 2010 strømmen t. 979 87 550

Euro Renhold & Flytteservice Haneborg v. 74, 1472 Fjellhamar t. 67 97 37 47

Romerike Flytte Og Rengjøringsservice Tulipan v. 20, 1475 Finstadjordet t. 416 72 732

Mathisens Flytte & Transportservice Lørenskog v. 75, t. 450 70 174

Centrum Ved og Flytt senter Gamle v. 1, 1473 Lørenskog t. 22 75 00 00 www.ved.no

M. Kopperud AS 2072 Dal t. 416 94 951 www.martinkopperud.no  

Hansen Flytt – Bud – Bilutleie Hasselvegen 30, 2030 Nannestad t. 920 24 949

BB Flytting og Renhold t. 63 99 31 10

Flyttebyrå i   FOLLO

Norske Flyttebedrifter Berghagen 5, 1405 Langhus t.64 86 13 30 www.norskeflyttebedrifter.no

Nobo Flytteservice Ødegårdsfaret 5, 1407 Vinterbro t. 900 32 458

Renhold & Flytteservice Berg v. 7 B, 1406 Ski t. 66 80 77 49

Salg & Utleie As Nordbyv.15, 1400 Ski T. 400 33 050  www.salgogutleie.no/index.php?site=kontakt  

 

Europcar Oslo, Stavanger, Bergen, Trondheim  europcar.no/cgi-bin/processoffer.cgi?OFFERID=1020

Bergen Bilutleie As Ulsmågvegen 28, 5224 Nesttun T. 55 13 31 32 www.bergen-bilutleie.no      

 

Stats